Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés (császármetszés) után...

Szülés (császármetszés) után milyen erősségű volt az első menzeszetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Spontán szültem, az első még úgy-ahogy normális, de nekem a 2. volt maga a Niagara...
2011. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a császár után 11 hónappal jött meg először, és nem volt semmiben sem másabb, mint terhesség előtt.
2011. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés után 3 hónapra jött meg teljesen normális volt.

2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülés után hat héttel, kb olyan volt mint előtte.
2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Császár után 1,5hónappal, nagyon gyenge vérzés az a menses lesz?

Vagy mi lehet még?

2011. febr. 25. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Császár után 4 hétig véreztem, majd két hét múlva megjött, akkor még nem volt erős, nem is tudtam pontosan, hogy mensi-e vagy sem. De aztán dokinál is voltam, mondta, hogy mensi. Amúgy azóta is rendszeresen megjön, és ez már sokkal erősebb mint előtte. :(

Valószínű, hogy neked is mensi, de igazából a szülés/császár után 2-3 hónapig még lehet, hogy vérzel csak úgy. Sógornőm 3 hónapig vérzett, szegény rohant a dokihoz, de neki meg nem mensi volt, hanem egyszerűen lassabban állt vissza minden odabent...

2011. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szules utan 2.honapban jott meg,olyan volt kb,mint elotte,csak 4-5 nap helyett 7 napig tartott +1-2 nap maszatolas.
2011. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!