Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császármetszés? Első...

Második császármetszés? Első kislányom toxémia miatt császármetszéssel született.

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok és már most nagyon félek ha megint császármetszésre kerül a sor. Akik másodszor is császárral szültek könnyebb volt a felépülés? És természetes szülés után?
2011. febr. 1. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Második császár már sokkal könnyebb. Tudod hogy kell megmozdulni, hogy jobb legyen.
2011. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor szültem(császárral)akkor a szobatársamnak a 2.császárja volt és ő azt mondta mikor már túl volt rajta hogy úgy emlékezett hogy sokkal könnyebb volt az első.nagyon fájt neki.

De kitartás!Ha megvan a baba...te is tudod!!!

2011. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első is az volt, a második is, és a 3.is az lesz májusban.

Az első rémálom volt....mindenféle "jóval".

A második után 6órával kipattantam az ágyból, alig vártam, hogy zuhanyozzak. Utána semmi bajom nem volt.

Jah, de! Azok a lüke injekciók!

2011. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második sokkal könnyebb volt. Gyorsabb volt a felépülés is. Egy negatívum volt csupán az elsőhöz képest, hogy a 2. napon kegyetlen fejfájásom lett a gerincérzéstelenítésből kifolyólag, de ez is elmúlt pár nap alatt.
2011. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első császárom toxémia miatt volt, a második császárom szintén toxémia miatt volt,most lesz a 3. császárom május közepén,de remélem NEM toxémia miatt lesz! :S A a második nekem jobban fájt,erősebb volt a fájdalmam,de viszont hamarabb meg gyógyultam,és erőre kaptam. Az elsőnél sokáig,gyengébben fájt. Remélem a 3. nem lesz a másodiknál is rosszabb!? :S Bár a sok összenövés...heg...azért ront a helyzeten.

Sok szerencsét Neked,és jó egészséget kívánok!

2011. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!