Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában a látogatási...

Szült mostanában a látogatási tilalom alatt a Sote II. sz női klinikán valaki?

Figyelt kérdés
Beengedték az apukát? Nincsenek lopások? Milyen az 5 ágyas?
2011. febr. 25. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Múlt héten csütörtökön apuka a szülésre bejöhetett, de látogatni a 3 bent töltött nap alatt nem. Kaját, egyéb holmit beküldhetett. 5 ágyas... vacak. :( Zavartak a többiek, csak nekünk nem volt bajunk, a többieknél vagy a babával, vagy az anyukával gond volt.
2011. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bár én nem a tilalom alatt szültem, de a többiről én is tudok nyilatkozni:)

Nekem semmi bajom nem volt a szobával. 5 ágyas, saját fürdő, wc, minden nap áttörlik. Lopásról én a 3 hét alatt nem hallottam. Elég sok anyukát, kismamát megismertem a bentlét alatt, szerintem ha vki akar be tud illeszkedni, el tud beszélgetni a szoba társaival. Mi pl nagyon sokat nevetgáltünk.

2011. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

É van valami zárható szekrény? 3 napot kellett maradnotok?

A babának tényleg csak pelus és hazamenős cucc kell?

2011. febr. 26. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi ma jöttünk haza. Szerdán született a kislányunk. Apuka bent lehetett a vajúdásnál-szülésnél és utána még a szülőszobán pár órát, de utána látogatni már nem jöhetett.

Nem volt lopás, nekem jól telt a pár nap, persze már vártuk hogy jöhessünk haza. Második babámat szültem itt. Én teljesen meg voltam elégedve.

2011. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok nektek!

Ez jó hír, hogy bemehetett a szülésre, mi héten belül várjuk a lányunkat, attól féltem, hogy a szülésre sem jöhet majd be.

2011. febr. 26. 19:48
 6/11 A kérdező kommentje:
3 héten belül :)
2011. febr. 26. 19:48
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy van itt valami zárható szekrény? mert más kórházban volt, de itt nem tudom mi a helyzet
2011. febr. 27. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is 3 héten belül szülök, lehet találkozunk. :) Remélem addigra már nem lesz látogatási tilalom. A párom minden nap bent akar lenni. Sőt! Az anyukám is akar jönni, de azt mondja, hogy ő azt sem bánja, ha az utcán kell ácsorognia, csak tudja, hogy a közelben vagyunk.

Barátnőm 2 hete szült, meg volt elégedve mindennel, de apa nem mehetett be látogatni.

2011. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy találkozunk:)

A szülésre bemehet az apuka, sajnos a látogatási tilalom még mindig érvényben van, ma reggel voltunk vizsgálaton.

Csak feloldják mire jönnek a babáink:)

2011. márc. 2. 10:35
 10/11 A kérdező kommentje:

Időközben megszületett a kislányunk:), a szülésre bemehet a papa, utána csak a portáig.

Könnyű szülést neked!

2011. márc. 7. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!