Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült a Dél-pes...

Aki mostanában szült a Dél-pestiben mennyit lehet veled a babád és mennyi a látogatási idő? Milyenek a szülésznők és megéri-e fogadni? Alapítványi szobába be lehet-e jutni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
én 2009-ben szültem ott.szülésznők nagyon aranyosak,érdemes volt akkor fogadni,fogadtam is,sokat segített,igaz én 1 hetet a szülés előtt és egyet a szülés után is ott voltam.a babákat hajnalban kihozzák,8 körül elviszik vizsgálatra,aztán visszaviszik és 10 körül lehet visszavinni.alapítványi szobát nem lehet lefoglalni,ha éppen van szabad,akkor be lehet jutni.viszont ha az első babádat várod,akkor inkább közös kórterembe menj,nagyon sokat segíthetnek neked a többgyerekes anyukák.
2011. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!