Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron Dr Ozsváth...

Székesfehérváron Dr Ozsváth Zoltánról vélemény, tapasztalat? Ajánlanátok jó szülésznőt is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Harai Erika volt a szülésznőm, nagyon jófej!:) Az orvost sajnos nem ismerem.
2011. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt fogadott dokim az Ozsváth, de mikor "találkoztam" vele tök normális volt. Nem volt vele bajom... Szülésznő?? Hát nagyon nem tudok, de valamilyen Rita (rövid hajú) és valamilyen Helga, ők nagyon aranyosak!!!

2011. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A dokit nem ismerem, szerintem még nincs nagy magánpraxisa. Szülésznőt a Bódás Szilvit szívből ajánlom.
2011. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az Ozsváth dokit fogadod meg, akkor kérdezd meg Őt, hogy melyik szülésznővel dolgozik együtt szívesen. Az is számít.
2011. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 luckyshadow válasza:
Aki írt írt szülésznőt és ajánlja, azt kérem küldje át nekem priviben az elérhetőségüket is, írtam volna én privát üzenetet, de nem tudok (valszeg tiltott)
2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e ég de én a dokinál szültem,SZUPER VOLT,mármint a doki,kedves még a nevemen becézgetett.Írtak egy szülésznőt Sörös Rita,bánom hogy nem adtam neki pénzt,nagyon aranyos!
2011. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Szeretném megkérdezni, hogy mikor szültél az Osváth doktornál?Vajon jelenleg is Szfváron dolgozik még?Esetleg nem tudsz elérhetőséget?
2011. dec. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!