Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron ifj Orosz...

Székesfehérváron ifj Orosz doktor úrról vélemény? Szűlt már valaki nála?

Figyelt kérdés
Mennyi egy szülés vagy mennyit adtatok?
2011. aug. 12. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én csak terhesgondozáson voltam nála párszor,de nem tudok rosszat mondani,a dolgát elvégzi,rendesen megvizsgál!Ennyi!!

Én a Kalamász Nikolettnél fogok szülni,ő róla sok jót hallottam!!

2011. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a nővédelmibe voltam nála vizsgálaton és papírért. Normálisnak tűnt és kedves volt. Bár hallottam róla mást is, de én nem tapasztaltam. Egy szülés általában a vizsgálati díj 10-szerese, de ha te nem adsz annyit, akkor sincs baj, azt úgyis a szülés után.
2011. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2x voltam sajnos nála!

Egy vér görény!!!!

Első alkalommal, amikor mentem szülni, ő vette fel az adataimat! kérdezte, milyen plusz vizsgálataim voltak? mondtam, kombinált tesztet csináltattam, mert volt beteg a családban! Erre közölte, majd ha megszületik, akkor kiderül egészséges e vagy sem...

a második, nemrég volt.

elvetéltem és ő volt aki meg ultrahangozott.közölte halál bunkón, vérzik, tudja mit jelent? mondta, tudom. válasza,akkor jó, felöltözhet....

undorító féreg ez a hapsi!!!!

bocsi,de ez az én véleményem!

2011. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem monhatok róla semmmi jót, UH-on voltam nála, és iszonyat érzéketlen volt! 12 hetes UH-ot csinálta, ahol nem találta a magzatot, mosolyogva kérdezte, hoy biztos nem véreztem, nem görcsöltem? , mert itt nincs baba, ő nem látja... mondtam, hogy semmi probléma nem volt, s 10 hetesen még minden rendbe volt a kicsivel, de ekkor már a sírás szélén álltam, ő meg csak vigyorgott mint a tejbetök, és azt hajtogatta "márpedig itt nincs semmi" , aztán 2-3 perc elteltével megtalálta, ez akkor egy örökké valóságnak tűnt, de semm elnézést, vagy valami... mikor kérdeztem, hogy miért nem látta, csak annyit mondott, ő még ilyet nem is látott, hogy ennyire lent van a baba , de minden rendben van - na persze , ezek után hihető volt a szava! Azóta megszűltem , egészséges kislányom van, s csak aon imádkoztem ne ő legyen bent mikor megyek szűlni! Szerencsére nem őhozzá kerűltem!
2011. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húúú,miket írtatok...el sem akarom hinni róla...

Én hozzá járok terhesgondozásra (Sztk),és nincs vele semmi problémám. Nagyon lelkiismeretesen vizsgál,az ultrahangot is sokáig,alaposan végzi,és sokszor úgy reagál,mintha a saját gyerekét nézegetné:-DD (Amúgy nem tudom,hogy nős e vagy lennének gyerekei:-DD )Jó sokáig tart nála egy vizsgálat,nem úgy,mint egyeseknél..(ahova a z első gyermekemmel jártam)Kérdez,és minden elmond,amit tudnom kell...

Amúgy ez csak az én magánvéleményem,hogy tul.képp minden dokiról vannak vegyesen vélemények...amit személyesen tapasztalunk,az a lényeg:-DD

Kérdésre a válaszom,még nem szültem nála,ha bent lesz örülni fogok,ha nem ér rá,(karácsony környékén:-DD)jó lesz más is..

2011. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!