Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikorra ment le a hasa...

Kinek mikorra ment le a hasa császármetszés után? Nekem nagyon nehezen megy, igaz még csak hat hetesek vagyunk, és a babám 4340 grammal született.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
16 hete császároztak, még mindig van hasam, igaz, már nem olyan nagy.
2009. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok szép nagy babád született!Én hasszorittós bugyit hordtam nagyon szerettem.5 hónapos volt a kisfiam mikor teljesen visszanyertem a terhesség elötti formám :-)pedig nem keveset szedtem fel 52 kg-mal kezdtem a terhességet és 80 kg voltam a 9 hónap végére:-)
2009. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugtattál második válaszadó :), mert én is 23 kilót szedtem fel, csont és bőr tipusú nőtipus voltam most meg semmi nem jön rám, a farmerom a combom feléig jön fel. AKKORa derekam meg hasam lett, hogy soha nem gondoltam volna. Persze máshoz képest lehet nem túl durva ,de magamhoz képest pont annyira, hogy le kell scerélni a ruhatáramat, és aggódom :(
2009. febr. 17. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 14 hete szültem és még mindig nem ment vissza teljesen, de alakul. Mikor 6 héttel voltam a császár után, mint most te, én is azt hittem, hogy sosem fog visszamenni már, mert akkor tényleg nem úgy tűnt, de azóta folyamatosan megy vissza. Lassan, de biztosan neked is vissza fog menni! Szép nagy babád van, gratulálok!
2009. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én is 20 kg-ot szedtem fel. Már 9 lement, ne légy elkeseredve és ha tudsz szoptatni, akkor arra koncentrálj most. Közben is megy le, ha helyesen étkezel.
2009. febr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Három hónapos a babám, de még elég nagy a hasam, pedig óvatosan tornázom is.Mondjuk nekem szétnyílt az egyenes hasizmom, és még mindig két ujjnyit nyitva van.:(
2009. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Ne aggódj biztos,hogy lefog menni a pocakod:-)Mikor terhes voltam a babámmal minden rokon azzal nyúzott,hogy úr isten mennyit híztam sosem fogom leadni és tessék:-) hozzá teszem nem fogyókúráztam első volt a babám,megpróbáltam úgy étkeni,hogy tejtermelésel ne legyen gond.Nagyon sokat számít az,hogy tud-e valaki szoptatni,akkor csak úgy olvadnak le a kilók :-)abban is biztos vagyok,hogy amit ittam édekömény tea nagyon sokat segített a tejtermelében!!Reggel,délben,este egy bögrével ittam/gyógyszertárban,herbáriában kapható nem filteres és nem az előre elkészített dobozos/ zacskóban van.3 deci vizet felforralsz majd beleteszel egy teáskanállal a édesköménymagból,leveszed a tűzről lefeded 10-15 percre aztán leszűröd ízesítheted is ha akarod ha így simán nem bírod meginni,de egyáltalán nincs szörnyű íze.Arra figyelj,hogy fém dolog nem érhet a teához,tehát müagyag kanállal és szűrővel csináld!Igaz én miután hazamentünk a klinikről egyből elkezdtem inni,13 hónapos koráig szoptattam rengeteg tejem volt!Remélem tudtam neked segíteni és még talán nem késő elkezdened inni a teát,és mégegyszer ne aggódj biztos lefog menni a feleleges plusz kiló:-)
2009. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!