Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc (délpesti) kórházb...

Jahn Ferenc (délpesti) kórházban jó szülész-nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne akihez járhatnék (akár magán,akár a kórházba, akár az SZTK-ba) rendelésre, és aki szülészként is dolgozik. Megbízható, jó szakember, emberileg is rendes legyen. És ne 70 :) éves.
2011. márc. 3. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr. Séra Péter

Az összes kritériumodnak megfelel :)

A 18. ker. sztk-ban dolgozik, én úgy tudom, hogy van magánrendelése is.

2011. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dr. Séra Péter - nála szültem mind a kettőt
2011. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még várom a többi hozzászólást is!
2011. márc. 4. 13:41
 4/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés. Én 6 éve szültem ott, dr. Tolnay Lajosnál. Jó szívvel tudom őt ajánlani. Nagyon kedves, humánus orvos, és szerintem aki teheti, hozzá megy. Akkoriban csak SZTK-ban rendelt, a váróterem mindig zsúfolásig tele volt. Azóta tudtommal az Üllói úton van magánrendelése is. Nem pénzéhes doki, mi annyit adtunk neki szülés után, amennyit gondoltunk és tudtunk. Van egy weblapja (csak keress rá a nevére), ott találhatsz még róla információkat ill. elérhetőségeket. Kellemes babavárást kívánok!

2011. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.Ha még most is aktuális akkor én is tudom ajánlani Dr. Tolnay Lajost.Az előttem szóló igazat írt róla,csak ugyan ezt tudnám elmondani róla amit ő!

Igaz már nem dolgozik a Délpestiben,de Pestszentlőrincen az sztk-ban elérhetővagy dabason.

Amúgy iwiwen ha rákeresel akkor ott is megtalálod és ott is vannak elérhetőségei meg a rendelések is,hogy mikor hol rendel!

2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia Én bárkinek bátran ajánlom a Kovács Anna szülész nőgyógyászt!!! Én nála fogok szülni és nagyon kedves aranyos segítőkész!!!!
2012. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!