Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek már Vácon?

Szültetek már Vácon?

Figyelt kérdés

Hol kell jelentkezni?Hogyan zajlik az előkészítés?Mik a tapasztalatok?

Azok válaszát is várom,akik még szülés előtt vannak!


2009. febr. 18. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én is Vácon fogok szülni júliusba,ugyhogy engem is érdekelne.Te kinél fogsz szülni?És mikor?
2009. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Májusban szültem Vácon. Minden hónap első szerdáján, a nővérszállón szülésfelkészítő tanfolyam van. Három alkalomból áll, utána ismétlődnek a témák. Ott mindent elmondanak, hogy hol kell jelentkezni, ha beindul a szülés. Bényi doktor volt a fogadott orvosom, de mivel mindig futószalagra tett, fogadtam szülésznőt. Friesz Erikát, vele maximálisan elégedett voltam, mindenben segítőkész. Ő végezte a 36. héttől hetente a szívhang vizsgálatot. Ha fogadtok szülésznőt, akkor az csinálja a szívhangot. Ha nem, akkor az Sztk-ban végzik. Szóval ha most lennék kismama,orvost nem fogadnék, csak szülésznőt. Bár a jó orvost is biztosan megéri megfogadni. Bényi doktor biztosan jó szakorvos, ezt nem kétlem. De emberségből nálam megbukott. Viszont csak jót hallottam dr. Dubecz Dánielről, illetve Dr. Szaniszló Zsoltról. Ha problémám van hozzá járok vissza. Vácon egyébként csak jót hallottam a szülésznőkről is.

Ha van még kérdésetek, írjatok! Boldog babavárást.

2009. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Adri baba ***** válasza:
Én júniusban szülök a Bényinél :))Imádom őt!
2009. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ügyeletes dokinál szültem (Bényi) és nagyon lekezelőnek éreztem, bár lehet, hogy az adott szituációban egyébként is magam alatt voltam, mert senki nem volt velem, és vadidegenek vettek körül. A szülésznők aranyosak voltak, ők nyugtattak meg. Most is ügyeletes dokinál fogok szülni, és már előre félek, hogy ki lesz az. Annyira örülnék, ha ugyanazok a szülésznők lennének, mint első alkalommal, de sajnos erre kevés az esély.
2009. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. az elsö vagyok.én kovács istvánnál fogok szülni.sajnos a bényiről nem hallottam jokat.mint orvos nagyon jo,de emberileg...és rettentően anyagias.az ismerösömet 2-3 hetente vissza rendelte a magánrendelőjébe,ilyen-olyan indokkal,csak hogy minél többet fizessen.A félix,szaniszlo,juhász és a gyurkovics ők nagyon rendesek,ill.csak jokat hallottam roluk.
2009. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly áprilisban szültem Dubecz doktornál. CSAK JÓT TUDOK róla mondani(lelkiismeretes, kedves, megbízható). Szülésznőt is fogadtam, Kiskuti Noémit.Róla is csak JÓKAT tudok mondani. Végig mellettem volt, kedves, precíz, megbízható.


Én Őket tartom a legjobbnak:):)

2009. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hello


én is vácon szülök majd elvileg most már bármikor, 9 napom van még a kiírt időpontig


én kondérnál fogok szülni, ő a választott orvosom...

szupi a szülőszoba


egy bibi van, nincs EDA


vagyis nagyn ritkán adnak, mert nincs anesztes, vagy órákat kell várni a műtőre:Shát így nehéz lesz...

2009. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia:)Énis Vácon szülök,párnapom van még:)Elvileg nov. 20-ra vok kiirva de sztem ebböl elöbb lesz baba:)nah meg én nov.13-ra számoltam ki magam de már mind1 csak vége legyen:)A Félix a fogadott dokim,naon rendes:)Boldog babavárást és kitartást mindenkinek:)
2009. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!