Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A farokcsontom környékébe...

A farokcsontom környékébe mélyen és erősen nyilalló fájdalom lehet jósló fájás?

Figyelt kérdés
Csak egy pillanatig tart, de nagyon erős. Nem szabályos időközönként jön, hanem össze-vissza, de naponta többször is. A 36. hétben vagyok, a babám nagyon erősen és sokat mozgolódik. Mindez pár napja.
2010. júl. 26. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

nalam kb.1 honapja jelentkezett ilyen tipusu fajdalom,azota minden reggel faj,amikor kiszallok az agybol,meg csak most vagyunk 30 hetesek :)).

oszinten nem tudom lehet e joslo fajas,de neked amugy sincs mar sok a szulesig.

konnyu szulest,egeszseget :)

2010. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt azért érzed,mert a baba megfordult,ez kb a 28-ik hét körül történik meg.De a baba nő tovább,és a buksija feszíti a medencédet.ez ezért van.A jósló fájások apró görcsök,ilyenkor megkeményedik a hasad.
2010. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és a vége felé egyre kevesebbet fog mozogni.Nem törvény szerű,hogy pont a 28.ik héten fordul meg,nálad lehet,hogy ez most történt meg.(Második voltam)
2010. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egy pár napja nagyon fájnak a medence csontjaim,szemérem csontom,combomba is kisugárzik,főleg mikor pihenés után felállok.Szerintem is azért van,mert a baba már beilleszkedett és nem kis súlyú,feszíti a csontokat.

36 hetes kismama

2010. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!