Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák, anyukák!...

Nyíregyházi kismamák, anyukák! Apuka csak tanfolyam elvégzésével jöhet be a szülésre? Nekem nincs fogadott dokim, de csak szülésznőt lehet fogadni? Hogy döntik el, hogy A vagy B oldalra kerülsz-e, vagy lehet választani?

Figyelt kérdés

Ti mit pakoltatok a kórházi csomagba magatoknak és a picinek?

Tudom voltak hasonló kérdések, de minden kórházban mások a szokások. Elképzeléseim vannak, de jó időben felkészülni.

Előre is köszi!

30 hetes km.


2011. márc. 7. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

4 éve szültem, nem friss az infó,de valami.Nem végeztünk tanfolyamot-sem én, sem apuka-apás szülés volt mégis.Volt dokim, én úgy tudom, csak szülésznőt nem lehet fogadni, de ezt nem tudom biztosan.Én a B oldalra kerültem, mert csak ott volt hely-nem volt különbség...nem jelentett semmit.

Kórházi cucc volt rajtam is, meg a babán is.Hazahozós ruhát később hozattam be.A lánykám fülét is ott lyukasztották-idősebb nővér csinálta pénzért-jól megcsinálta.

2011. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja szültem ott. Fogadott orvosom volt, szülésznőm viszont nem,de nekem végtelenül kedves szülésznő jutott:) Mi végeztünk papás mamás tanfolyamot. Csak akkor van lehetőség együtt szülni tanfolyam nélkül,ha éppen van szabad szoba,viszont azt tudnod kell,hogy általában nincs sajnos...Én magánúton voltam tanfolyamon(korházin már nem volt hely),és nagyon jó volt!5000 volt,és kétszer kellett menni.Végignéztük a szülészetet,mindent elmagyarátak, a szülőszobában is voltunk,gázhasználat bemutatása,vajúdólabda kipróbálása,babaápolás... A 32 hetes Uh után lehet jelentkezni rá.

Amikor én voltam teltház volt,ahol üres hely volt,oda tettek...Ha szerencséd lesz,és kevesen lesznek,szerintem kérheted a szülésznőt,hogy segítsen oda kerülni,ahova szeretnél.

A picinek mindent adnak! Csak hazajövős ruhát kell majd bevinned utolsó nap.

Hálóinget nem használhatsz sajátot benn,felesleges pakolni. Törölköző,piperecucc,2 papucs, eldobható bugyi hasznos lehet(DM-ből), betét(Tena nagyon jó),szoptatós melltartó,melltartóbetét,köntös,evőeszköz,pohár,nagy adag bátorság:)


Most ennyi jutott eszembe,de írj privit ha bármiről lenne még kérdésed!

Könnyű szülést,és jó egészséget kívánok neked és a babádnak!:)

2011. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!