Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fótós tanfolyam elvégzésével...

Fótós tanfolyam elvégzésével el lehet helyezkedni, vagy inkább hobby szinten érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Ezzel a kérdéssel én is foglalkoztam sok évvel ezelőtt, de a következőkre jutottam: Nagyon sok jó fényképész van az országban, annyi, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. Vagyis ahhoz, hogy tudj ezzel valamit kezdeni, vagy esetleg megélni belőle, akkor a legjobbak között kell lenned, ami nagyon nehéz munka lenne. Persze semmi sem lehetetlen, de igazság szerint csak egy jó gép kell ahhoz, hogy jó képek készüljenek. Tehát szerintem érdemesebb inkább hobbi szinten maradni, mert ha ezt választod szakmádnak, akkor valószínűleg éhenhalsz belőle.:( Azért ha jól csinálod, ahhoz nem kell tanfolyam csak egy kis hírverés és néhány helyre biztosan elhívnak majd, ha jó a portfóliód és kereset kiegészítésnek még jó is lehet.:) Sok sikert!
2011. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :):)
2011. júl. 7. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!