Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az elsö kisbabánál császár...

Aki az elsö kisbabánál császármetsel szül az a második babánál mennyi az esély hogy jmegint császármetszéssel lesz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ:

1 a császár heg állapotától

2 a baba méretétől, fekvésétől

3 a baba állapotától

4 a mama állapotától

5 hogy miért történt az első császár

6 hogyan folyt a terhesség

7 mennyi idő telt el a császár óta

stb

Ezt nem lehet előre megmondani

2011. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba toxémia miatt született császárral.Most 32 hetes kismami vagyok és valószínű megint császár lesz mert most faros és nagyon lennt van nem nagyon tud már megfordulni.
2011. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló hozzászólását kiegészíteném még az orvos személyével és persze a kórház hozzáállásával. Nagyon-nagyon sokat számít, hogy ki hogy viszonyul a kérdéshez. (Mo-n viszonylag kevés a VBAC (vaginal birth after ceasar, így egyébként keresni is érdemesebb a neten), mert az orvosok tojnak a perektől) Egy megfelelően megválasztott orvos, sokat tud segíteni a helyzeten, már ha kétesélyes. Nyilván van, amikor egyértelmű, és muszáj a császár.
2011. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 éve volt az első császárom.Most a 2.-nál úgy készültem,h természetes úton legyen meg a baba.Doki azt mondta a hónapok alatt,h minden körülménynek meg kell felelni pontosan (pl.amit az első írt),hogy hüvelyi szülés legyen.

Nos,nekem semmi bajom,se magasvérnyomás,se cukorbetegség,semmi.Egy hete még úgy volt,h megpróbálhatom a hüvelyi szülést,majd pénteken bejelentették,h 11-én (3nap múlva) kiírnak császárra,mert nagy a baba,nem kockáztatnak,hiába,h a hegemmel minden oké.Hidegzuhanyként ért,pénteken végig bőgtem,de beletörődtem,h most pénteken megműtenek.39+2 hetes leszek akkor.

Amúgy a dokiról az járja,h nem híve a természetes szülésnek a császár után.Szóval igen-igen függ a doki hozzáállásától...

Sok sikert,és könnyű szülést.

Üdv

38+6 hkm

2011. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00


Sok erőt és kitartást a péntekhez!

Aztán pedig jó babázást! :)


(Egyébként pontosan milyen idős babás vagy? Mert az írásodban két eltérő kort adtál meg)

2011. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok 38+6 hetes,de pénteken,mikor műteni fognak,addigra leszek 39+2 hetes.Remélem érthetően leírtam.

Köszi a lelkitámogatást,rámfér....Nagyon félek... Állítólag már 4kiló körül van,ha jó mér az uh! Plusz még ezen a héten is gyarapszik péntekig.... :)) Biztos jó nagy baba lesz,nemcsoda,h nem akarják a sima szülést.

Hát ez van,az a lényeg,h minden rendben menjen.

2011. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első baba császár, téraránytalanság miatt!

Második császár fenyegető hegszétválás miatt!


Amúgy a másodiknál a dokim nagyon szerette volna ha megy természetesen, de az utolsó uh-on annyira vékony volt a heg, hogy még aznap megműtött. :(( Akkor voltam 39+4 hetes!

2011. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!