Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kisfiamat császármetszéssel...

Kisfiamat császármetszéssel szültem 5 éve a 42 héten 16 óra alatt nem tágultam oxytocinnal sem ki. Mekkora az esély arra hogy a következő babát természetesen szüljem meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50-50% statisztikailag. Ha jól befordul, van fájás oxival vagy anélkül magasan nőnek az esélyeid....
2011. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt hallottam,hogy aki császárral szült egyszer az már nem kaphat oxy-t de lehet hülyeség.

2011. febr. 25. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ezt látod nem tudom, de miért ne kaphatnál? Bár jó lenne ha olyan anyuka is ideírna aki gyakorlatban is tudja, mert butaságot nem merek írni.
2011. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Állítólag jobban megdolgoztatja a méh izmait és ezzel nagyobb az esélye a hegszétválásnak.
2011. febr. 25. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, aki császárral szült nem kaphat se érzéstelenítést se oxit, egyébként elég nagy rá az esély hogy ismét császár lesz, mert általában aki nem tágul az másodjára se fog. Mikor szültem mellettem lévő nő pont így volt, és császár lett neki. Próbáld ki a homeos bogyókat, és a málna levél teát , én még ugyan csak egy gyereket szültem de ezeket ettem-ittam és 3 óra alatt kitágultam teljesen:)
2011. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki hogy kaphatok eda-t az előzetes császár ellenére, sőt ismerősömet eda-val műtötték, programozott császárja volt másodjára is! Szóval azt kaphatsz, de oxitocint tényleg nem. Ha vannak elég erős fájások és tágulsz rendesen, akkor semmi akadálya a spontán szülésnek, viszont ha nem tágulsz és gyengék a fájások akkor vágnak.

Ja és túlhordani sem szokták engedni. Nekem legalábbis nem engedték volta, a kiírt nap másnapján műtöttek volna, ha nem kellett volna előbb!

2011. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a homeos bogyókra én is gondoltam .
2011. febr. 26. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!