Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete volt volt császárom....

8 hete volt volt császárom. Kb.4 hétig vérezgettem, a 6. héten megjött, és azóta is tart, hol erősebben, hol pecsételőn. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy hangzik, mintha az lenne. Nekem nem volt ilyen császár után.
2011. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hétig véreztem (császár után, bár ez lényegtelen). 4 hétig erősen, aztán majdnemhogy elmúlt, 6 hétre úgy tűnt megjött és eltartott a 10. hétig...

C vitamint kellett szednem, 1000 mg-osat és attól elmúlt.

Ne ijedj meg egyből! Nekem sem volt semmi bajom, csak lassan tisztultam!

2011. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy normalis-e,de en is igy voltam.

Oktoberben szultem (17-en)csaszarral,4 het mulva megjott,aztan 2 napig nem volt semmi,majd pecsetelni kezdtem.Januarban fel akartam keresni a nogyogyaszomat,26-ra kaptam idopontot,23-tol teljesen elmult a barnazas,igy nem mentem a dokihoz sem(a k.va anyagiak miatt).6 hetes kontrolon voltam,mindent rendben talalt a dokim,ezert nem is aggodtam annyira,csak mar nagyon idegesitett.

Viszont azota nem jott elo,es februarban ismet menstrualtam,most penteken kellene megjonnie...hat kivancsi vagyok.

Ja,es most az a problemam,hogy rengeteg feher folyasom van,miota szultem,most meg az idegesit.

Ha nyugtalan vagy,keresd fel a dokidat,de szerintem elmulik,csak legy turelmes.

Es boldog babazast neked ! :)

2011. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!