Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Féltek a szüléstől? Találtam...

Féltek a szüléstől? Találtam pár nagyon szép szülést aki nagyon fél Ő is végignézheti őket. Az egyik nő otthon szül a méhlepényt is lehet látni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Le maradt a lényeg :


[link]


bal oldalt vannak a kategóriák...

2009. febr. 20. 14:50
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Húú, köszi!!! Őszintén, én eddig nem nagyon kerestem ilyen videókat.

Nagyon közel van az első szülésem. És vízbe bele szeretnék szülni. Így gyorsan megnéztem azt a videót. Az elején megijedtem (tényleg!), de még jó, hogy azért végig néztem. Amikor megszületett a bébi..én ah, onnantól döntöttem el végleg, hogy ez egy tök jó dolog.

Nem tudom, hogy támogatják e ezt a szülésformát a SOTE II n, de megmondom, hogy addig nem szülöm meg, míg nem szülhetem a vízbe (fogadott dokit bizti rá lehet beszélni majd valahogy). Punktum!

Az Istvánban lehet, azt tudom.

2009. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen egy szülésvideót néztem meg a terhességem vége felé,és utána pánikoltam.

Az én privát véleményem az,hogy mivel minden szülés más,nem kéne másét nézegetni,mert vagy "elbízza" magát az ember,vagy túl parázza.De mindenkinek szíve joga dönteni

2009. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne nézz ilyen videókat, vagy ha nagyon kiváncsi vagy rá persze de a párodnak ne mutasd meg.Én is néztem ez volt a mániám aztán jól ráparáztam és egyáltalán nem is olyan volt mint a videókon.Sztem magadban képzelj el minden szépet és jót(persze azért fájni fog) és úgy állj hozzá a szüléshez.

Minden jót!

2009. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 30 hetes koromban úgy gondoltam itt az idő, hogy "felkészüljek" szülésből. Elolvastam néhány jótanácsot, körülnéztem tanfolyam ügyben, maj gondoltam megnézek pár videót. Hát ez nagy hiba volt. Úgy beparáztam, hogy hallani sem akartam pár hétig a szülésről. Nekem ilyesztő volt látni más nők szenvedését. Ezekután nem jártam felkészítőre sem, struccpolitikát folytattam. Ez nem lett káromra, mivel a szülés alatt a szülésznő és a doki mindíg mondták, hogy mit kell csinálnom (nem volt túl bonyi), és átélni egész más volt mint látni!

2009. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, h fölösleges megnézni más szülését, hiszen mi, (akik szülünk) úgyis egy egész más szögből "nézzük" végig az egészet. Én speciel nem voltam kiváncsi arra h mekkorára ki tud tágulni a hüvelyem amikor megszületett a lányom. Most a kisfiammal sem fogok ilyesmit nézni.

De persze mindenkinek szíve joga...én nem néztem/nézem meg. Persze van aki le is kamerázza....hát...ilyen is van.

2009. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megnéztem a videót és folytak a könnyeim,hogy csak császárral tudtam szülni...
2009. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!