Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű, de szép...

Milyen egyszerű, de szép körömdíszítést lehet csinálni otthon megtalálható eszközökkel saját körömre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 14:09
 1/3 anonim válasza:
Hát otthon megtalálható eszközök alatt gondolom a meglévő körömlakkjaidat érted. Ha van egy kis kézügyességed simán megtudsz csinálni magadnak egy ápolt kis francia manikűrt de ha annyira nincs ahhoz is vannak sablonok amiket szettekhez lehet kapni. Vannak különböző vékony ecsetű dekorlakkok. Elég néhány ecsetvonás amivel feldobhatod az egyszínű alapot. Ezek mellett persze ott van a körömmatrica is, amit én pl. tegnap vettem 360 Ft-ért. Abszolút nem drága és könnyen alkalmazható. A matricát úgy használ, hogy a már kifestett körmödre szemöldökcsipesz segítségével helyezd fel, majd kend át kb. 2szer átlátszó lakkal és úgy nem fog leesni és pár napig bírja. Én mindig így csinálom és mindenki dicséri. :)Hát remélem segítettem:)
2011. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a múltkor olyat csináltam, h hosszában "elfeleztem" a körmöm képzeletben, az egyik felét ezüstre festettem, a másik felét pedig feketére. A "határvonal" mellé pedig a hullámcsattomat pontozóként funkcionáltatva pontokat tettem, feketével az ezüstbe, ezüsttel a feketére. De így elcsúsztatva, mint pl a cipzár. A kicsi pöttyök közepére pedig ellentétes színű mégkisebb pontokat tettem fogpiszkálóval. Lekentem fedőlakkal és kész is. Remélem, h érthetően sikerült fogalmazni :D
2014. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van instagramod ott van csomó felhasználó akik körmös videókat raknak fel :) némelyik nem egyszerű és a legtöbbhöz kell egy kis kéz ügyesség meg pár dolog de szerintem nagyon ötletesek ;)
2015. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!