Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37hetes vagyok magándokihoz...

37hetes vagyok magándokihoz járok, de nem vagyok megelégedve vele 10perc alatt lebonyolít mindent, nem vett észre dolgokat amit szerintem egy dokinak észre kelett volna. Mag. Rendelés 10000 Ft szülésre adhatok annyit amenyit én gondolok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülésre elvileg a magánrendelés tízszeresét szokták adni, a te esetedben ez 100ezer Ft. De ha nem vagy vele megelégedve, akkor szerintem elég 40-50 ezer, az is szép pénz. Na meg a magánrendelés amúgy is drága, így sok pénzt lehúz rólad.
2009. febr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
na én ezért nem járok magánrendelésre. amúgy sem lenne rá pénzem. belegondolok, azt a 40-50 ezret, másra is el lehet költeni....
2009. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam megelégedve az enyémmel ezért egyszerűen lemondtam. Sok rosszat hallottam róla és nem akartam úgy járni mint néhány ismerősöm aki hozzá járt. Azt mondtam neki hogy a gazdasági válság minket is érintett és nem tudom kifizetni neki a kért összeget.
2009. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan orvos aki kerek -perec megmondja mennyiért bonyolít le egy szülést. :(

Hogyha nem esett róla szó szerintem is bőven elég a 40000 ft.

Szülés után fogod majd igazán érezni,hogy szíved szerint mennyit adnál neki.

Amúgy az utolsó hetekben sem késő orvost váltani.

2009. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én biztos nem adnék 40-50 ezreket egy olyan orvosnak, akivel nem vagyok megelégedve....

szerintem adj, amennyit gondolsz, de ez legyen arányban azzal, amit leírtál, mégpedig az, hogy felületes. szerintem te is legyél felületes akkor már a hálapénzzel...

rosszabbul nem fogsz járni, hiszen nem a szülés elején adod oda a pénzt, hanem amikor már túlvagy rajta. aztán lehet, hogy a 6hetes kontrollra már másik dokit választanék a helyedben.

üdv, 37 hetes

2009. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Az az igazság ,hogy nem mertem most az utolsó hétbe váltani más dokit, mert ha valami gond van nehogy azt mondják hogy az orvos váltógatása miatt van vagy ilyesmi.
2009. febr. 23. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne válts, azért csak hozzá jártál végig, ő ismeri a terhességed. Szülés után annyit adsz neki amennyit gondolsz, majd akkor meglátod mennyit volt bent, mennyit foglalkozott veled,kérésed teljesítette-e, kérdéseidre válaszolt-e, mennyire volt emberséges stb.

Én is magánrendelésre járok dokihoz, de nekem eszembe sem jutott hogy a szülésre a rendelés árának a 10x-ést adjam, én eleve 40.000. -be gondolkodom. (Azt hogy a 10X-ét ki adja, egy újabb kérdésben fel lehetne tenni, de szerinem nagyon minimálisan!)

2009. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!