Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most vagyok 24-hetes de...

Most vagyok 24-hetes de szinte rettegek a szüléstöl, nagyon félek nem akarom még egyszer ezt átélni. 2000-ben szültem császárral, mert semmit nem tágultam, volt valami komplikáció. 3-hétig voltam korházban. Még egyszer átélhetem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik eggyáltalán nem tágulnak nálluk a császár az eggyetlen út,de nem biztos hogy másodszor is ugyanígy jársz lehetséges ez a szülésed normál lefolyású lesz.
2009. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne izgulj ezen, engem is ezzel riogattak, hogy 12 év után olyan mintha első szülés lenne. Az elsőnél indítani kellett, másodszorra minden simán ment észre sem vettem.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat
2009. febr. 23. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.En is az elso gyermekemet 2000 ben szultem.Nekem sem volt egy leany alom,Szombaton mentem be szulni es csak Hetfon delutan szuletett meg a kisfiam.Nem volt egyszeru.Viszont 2008 ban mar a masodik ggyermekemet nagyon konnyen szultem meg.Hetfon reggel mentunk be a korhazba es delutan mar a karjaimban tartottam gyonyoru kislanyomat.En nem eltem at ugyanazt amit az elso szulesnel.Kivanom neked is,hogy ez a szulesed konnyebb legyen es csak a szep emlekek maradjanak meg.Ne aggodj,minden rendben lesz!Udv.egy 9 eves 'nagy'fiu es egy 7 honapos kislany anyukaja!
2009. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van szülésznőd beszélj vele esetleg a homeopátiáról,mert nagyon jó bogyók vannak a tágulásra,nekem legalábbis nagyon sokat segítettek (első baba-2 ó alatt kint volt...)

Azt mondják minden szülés más és a második könnyebb,mint z első. Erre gondolj és nagyon szép szülést kívánok neked!

2009. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.sziasztok Zsuzsa
2009. febr. 23. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, itt a helyem úgylátom. Én 2001-ben szültem, és a mai napíg emlékszem arra, hogy megfogadtam hogy soha többet. De most szóba került a kistesó, és rajta is vagyunk a témán.. :) De a szüléstől RETTEGEK!!! Nekem is volt egy kis gubancom, majdnem elvéreztem. Abban reménykedem, hogy sokkal könnyebb lesz mint az előző volt . Majd meglátjuk...

Két egyforma szülés nincs állítólag, úgyhogy neked is minden rendben lesz biztos.

2009. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen én is majdnem elvéresztem nagyon félek szinte retegek.de probálom pozitivan felfogni,hogy minden szülés más és más csab reménykedni tudok.neked is kivánom a baba áldást,várást és könnyű szülést.szia Zsuzsa
2009. febr. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!