Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amióta szültem kicsúszik a...

Amióta szültem kicsúszik a tampon. Ennyire tág vagyok vagy megsüllyedt a méhem?

Figyelt kérdés
Csináltam intímtornát is és az segített is, de most tampont akartam használni és hiába felhelyezem jó mélyre mindig lejjebb csúszik a hvelyemben. El vagyok keseredve, azelőtt sosem volt ilyen problémám.
2011. márc. 21. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hangzik túl jól:(

Én pedig spontán bepisilek. 2. babát most szültem és kész vagyok ettől a pisiléstől.

2011. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Én is akarok még egy babát, de ha már ez az egy szülés ezt okozta..

A férjem szerint nem vagyok tág, ő ezt nem érzi és a szexben sincsenek problémáim, de akkor is...

2011. márc. 21. 21:03
 3/13 anonim válasza:
100%
Tisztasági betétet nem probálod meg? Esetleg egy nagyobb tampont?
2011. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
intimtornázz szorgalmasan tovább, és amíg nincs javulás, addig szokj hozzá a gondolathoz, hogy betétet kell használnod. én hasonló cipőben járok, csak nekem nem lecsúszik, hanem egyszerűen elfolyik alatta a vér. de legalább szülés óta nincs semmiféle hüvelyfertőzésem, pedig előtte sok problémám volt. minden rosszban van valami jó :)
2011. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, hogy a betétnél kényelmesebb a tampon, de az intimtorna tanfolyamon nem mondták, hogy a tampont nem javasolják? Ugyanis az tovább gyengíti az izmokat, nagyon egészségtelen. Régen én is azt használtam, de miután ezt megtudtam, letettem róla. Így szülés után ki sem próbáltam. Azt nem írtad mikor szültél. Mert van akinek 1-1,5 év is kell a tökéletes regenerációhoz. Szerintem is tornázz tovább, és fel a fejjel!
2011. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

9 hónapja szültem. Igen betétet használok inkább, bár kényelmesebb lenne a tampon. Az intímtornát pedig tovább is csinálni fogom.


Amúgy még egy kérdés:

Szerintetek egy újabb szülés még tovább rontana a helyzeten, mármint mégjobban tágabb leszek?

2011. márc. 21. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

további szülés már nem sok vizet zavar, hisz nem egyre tágabb lesz a dolog, csak mégegyszer/többször ugyanolyan tág

Intimtorna!

2011. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

21:25-nak

2 gyreket szültem(egyik sem volt kicsi) tizen x éve tampont használok és semmi bajom

Ha nagyon megvan, akkor a legnagyobbat, de amúgy a legkisebb sem csúszik ki.


A betéttő undorodok, nagyon rossz érzés, hoyg érzem kifolyni..bocs, hogy így leírtam

2011. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igaza van a 21.25-nek, tényleg nem egészséges a tampon. Örülök, hogy neked semmi panaszod nincs 2 gyerek után szerencsés vagy.:)
2011. márc. 22. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Akkor használjatok betétet, vagy vattát (én még tinikoromban használtam..brrr)


Maradok a tamponnál.

2011. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!