Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetesen kezdik az NST-vizsg...

36 hetesen kezdik az NST-vizsgálatot! Akkor volt NST, ULTRAHANG, VIZSGÁLAT? Még meg nem szülünk mindég lesznek ezek a vizsgálatok? Minden héten lesz ultrahang is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem z utolsó hónapban volt minden héten CTG, de UH csak a 38. héten (előtte meg a 31. héten)
2011. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ultrahang ez az utolsó. 40. hétig hetente nst. ha ezt is túllépitek akkor két naponta nst (de lehet, hogy van olyan hely, ahol naponta), illetve vizsgálni fogják a magzatvíz állapotát is.
2011. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mikortol vizsgálják a magzatvizet?és hogyan?uh akkor már nem lesz?aranyosak vagytok
2011. márc. 23. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
ennek még én is előtte vagyok. úgy tudom, hogy azt is két naponta nézik hüvelyen keresztül. azt hiszem nem szúrnak meg.
2011. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első

terminustúllépés után 2 naponta, aztán (szülés előtti 7végén) naponta volt CTG, az elsőnél nekem 40+6-on índítottak

2011. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 34. héten volt méhszáj vizsgálat+ UH.

A 36.,37. héten CTG.

A 38.héten egy utolsó méhszáj vizsgálat + UH.,+CTG.

A 39.héten CTG.(Ami most van)

Ha addig nem szülök,akkor a 40. héten CTG,aztán azt mondta a doki,hogy megbeszéljük mi lesz utána.


Szóval mindenhol más az eljárás,van,ahol sűrűbbek a programok,nálunk nem.Csak a heti egy CTG van szülésig,és a végén már se vizsgálat,se UH nincs.

2011. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első

a doki minden ctg után megvizsgált kézzel, aláírta a ctg papírokat

2011. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hétfőn volt az első NST-vizsgálatom, holnap megyek a dokimhoz, leveszi a hüvelyváladékot (streptococcus)

NST az minden héten lesz. Nekem kell még egy utolsó vérkép+vizelet, 4. UH, és hüvelyi vizsgálat.

Ha nem baj, megkérdezem, hogy mikorra vagy kiírva, és hol szülsz? :) 36h km

2011. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!