Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mást is be akarnak fektetni,...

Mást is be akarnak fektetni, ha betölti a 41. hetet? Az orvosom meg akarja indítani a szülést, pedig ultrahang alapján későbbre vagyok kiírva! Hagyjam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az orvosod azért kapta a diplomáját, mert ő jobban ért a szakmájához, mint te.
2011. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a dokival, hogy szeretnél még várni egy keveset, inkább csinálja meg a vizsgálatokat, hogy minden rendben-e a picivel, és ha igen, akkor ne piszkáljátok egy darabig.


Én nem engedtem, nekem is meg akarta indítani, de minden rendben volt a kicsivel, így nem volt ellenvetése, hogy pár napot várjunk. És nekem lett igazam, 2 nappal később magától megindult.

2011. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is megbeszélném vele, ha minden oké, várnék még. Fiamat a 40. héten indították, megkérdeztek, hogyha szeretném, megpróbálnának valamit (tágított kicsit meg valami hormonokkal nyúlt fel). Megindította, megszületett 2800-al. Már bántam, hogy hagytam.

Persze a túlhordásnak is vannak veszélyei, úgyhogy beszéld meg vele.

2011. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg a 41. héten akarta volna indítani, ha nem indult volna be magától. Nagyon szerettem volna ezt elkerülni, de végül 40 hét 3 naposan már zavaros volt a magzatvíz, így muszáj volt elindítani. Hát a testem még nem akarta sajnos, így végül császár lett a vége.

Ha tudod kerüld el az indítást, de ha bármi gond lenne, akkor az indítás elkerülhetetlen. A dokid bizonyára érti amit tesz.

2011. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ha 41 -dik héten akarják megindítani ha nem indul be magától de már előre félek. Remélem 40.héten az amnioszkopiától beindul vagy magától:) most vagyok 39 hetes.
2011. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is befektetett az orvosom a betöltött 41. héten, de nem indította meg a szülést. Naponta volt magzatvíz vizsgálat, 2 naponta uh, napi 2x pedig nst. Betöltött 42 hetesen kötötte be az oxitocint.
2011. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk rögtön a kiírt nap után befektetnek ha nem jön a baba, és 5 napot várnak még az indítással, szóval a betöltött 41 hetet sem várják meg

a túlhordás is veszélyes, szerintem beszélj az orvossal és bízz benne

2011. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem beindította volna, de pont előtte nap beindult magától. amúgy midnen nap csinált addig vizsgálatokat, nst, ask, flow, és minden rendben volt. de 1 hét után beindította volna. tudtommal a 12. hetes uh a mérvadó a terhességi kor megállapításában, tehát ha aszerint 41. hetet töltöd, akkor nincs mese. de ha nem bízol meg benne, akkor miért ő a dokid?
2011. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!