Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány kg és cm vagy? Elégedett...

Hány kg és cm vagy? Elégedett vagy a szülés utáni alakoddal?

Figyelt kérdés
Én 160 cm és 70 kg, szóval szeretnék leadni pár kilót, igaz ennyi voltam szülés előt is.
2011. márc. 23. 22:29
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
előtt
2011. márc. 23. 22:30
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
160 cm és 65 kg. 5 kg van rajtam plusszban és néha zavar, mert fenékre és kicsit hasra is híztam.
2011. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ritka az az ember aki a szülés után elégedett a testével! Én szülés után 70 kiló voltam a 165 centimhez! Ez a szülés előttihez képest +5 kg!Az én kislányom már 3 éves de még most sem vagyok megelégedve a testemmel! Most 66 kg vagyok, de a bőröm már soha se lesz a régi!
2011. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan olyan vagyok mint szülés előtt. Világéletemben túlsúlyos voltam. Ha megmászom a Himaláját,sem tudok lefogyni.

171cm és 92kg.

2011. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 160cm vagyok és 67kg.Már hogy lennék elégedett.Persze lehetne rosszabb is,mert nekem a második szülés volt.Azelőtt 58-60kg voltam.De 62-vel lettem terhes.A második már 67-el indúlt.Az jó hogy legalább addíg sikerült most is visszamennem.De a 62 az jobb lenne,az a fránya 5kg!De még cicizünk,addíg nem is gondolkodom hogyan szabaduljak meg tőle,bár már 1 évesek vagyunk,nem a tejcsiről szól a nap,inkább elalváshoz kell.Megkellene próbálni együtt,de hogyan?
2011. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én most a Norbi diétáját csinálom, ami ugye nem is diéta, hanem életmód. Hát 3 kg már lement de elég lassan. Szigorú diétát nem bírom hosszútávon.
2011. márc. 23. 23:00
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
De legalább haladsz.Így tovább!Az a bajom nincs pazarlás,maradék kocka csoki,keksz minden az enyém,na meg a két gyerek mellett normálisan enni?Van hogy délelőtt ha elvannak,vagy még alszanak,annyira belemerülök a házimunkába,sokszor mikor az ebédet adom nekik akkor jut eszembe hogy ma még nem is ettem.Ha van időm,akkor meg bepótolom,és ez a gyomromnak se jó,mert a savam meg fennt van az egekbe!Tudom rosszul csinálom,de nem egyszerű.
2011. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

1. gyerek előtt 174 cm 72 kg, viszonylag elégedett voltam az alakommal, de azért volt egy kis hasam. Utána 68 kg, pedig semmit nem csináltam. De annyi tejem volt, hogy már borogattam ki, plusz a gyerek csak akkor aludt, ha a babakocsiban tologattam. Napi 3-4 órát sétáltam. Ez tuti hatott. Elégedett mégsem voltam, mindenem lóg, a hasam borzasztó! Abbahagytam a szoptatást, megint visszaálltam 72 kg-ra.

2. gyerek közben zabáltam, gondoltam úgyis mindegy, majd lemegy. Aha, 8 kg túlsúly maradt rajtam, totál el voltam keseredve, már bántam, hogy nem figyeltem jobban, hogy mit ettem terhesen. 1 év alatt azért szép lassan lement, már megint 72 kg vagyok, pedig nem koplalok, és tornászni sincs időm. Szerintem én ennyi kg vagyok és kész. Azért szülés előtt mégis szebb voltam, de ruhában már egészen elviselhetően nézek ki.

2011. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én 167 és 55 kg a súlyom az már jó de a hasamon még lenne mit javítani 5 hónapos a kisebbik fiam.
2011. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én az voltam. Mindig túl sovány voltam. 170 cm 47kg-val indult a terhességem,62kg-val mentem szülni. 58 voltam szülés után,imádtam,hogy végre normális súlyom van. Sajnos szépen mentek le a kilók. Bő egy év múlva már -19kg-ra csökkent. Most 21 hónap után kezdem utolérni a lánykori súlyomat.
2011. márc. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!