Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak Szülésznőt lehet felfogad...

Mea13 kérdése:

Csak Szülésznőt lehet felfogadni, vagy muszáj orvost is?

Figyelt kérdés

Első babát várom és nem tudom hogy működnek ezek a dolgok!

Kérlek segitsetek!


2011. márc. 29. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak szülésznőt is.

Mi csak őt kértük fel, és az ügyeletesnél szültem.

Végig a szülésznő volt velem, a doki vizsgált vagy 3x, és ő varrt össze:) Pont elég volt a szülésznő:D

2011. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha csak az egyiket szeretnéd éni a szülésznőt mondanám.

Ő ér a legtöbbet.Nekem mindkét szülésnél meg volt fogadva mindkettő.Meg voltam elégedve.De a szülésznő volt aki a legtöbbet ért!

2011. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak szülésznőt fogadtam, de nagyon meg voltam vele elégedve!!!!
2011. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan kórház, pl. Szolnok (néhány éve még biztosan így volt, nem tudom változott-e), ahol csak akkor lehet szülésznőt is fogadni, ha van már fogadott doki.

Szóval a választott kórházban érdemes rákérdezni, hogy ott helyileg mi ennek a menete!

2011. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nem fogadtam sem szülésznőt, sem dokit. Semmi nem kötelező...
2011. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogadhatsz mindkettőt és csak az egyiket is. Ahogy tetszik, úgy csinálod. Talán szülésznőt érdemesebb, mert ő végig ott van veled, a doki meg általában csak a végére jön, hacsak nincs zűr.
2011. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam egyiket sem. De a következő szülésemnél lehet hogy fogok, méghozzá azt a szülésznőt, aki akkor ügyeletes volt.
2011. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!