Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki kórházban szeretnék...

Uzsoki kórházban szeretnék szülésznőt fogadni (orvost nem), van valakinek tapasztalata, hogy kit érdemes felfogadni, mennyiért vállalják általában és mikor kell megkeresni, hogy felfogadjuk? Még csak 16 hetes vagyok, de fel szeretnék rá készülni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma jöttem ki a kórházból. 3. gyerekemet szültem most is fogadott szülésznő segítségével. Én nem ugráltam a 35. hétig, hiszen az előző gyermekemet is ebben a kórházban szültem, és ismét ugyanannál a szülésznőnél szerettem volna a harmadikat is. Csak, hogy akkor szembesültem a hírrel, hogy csak ha nőgyógyász is van fogadva lehetséges a szülésznő fogadás. Mivel már annyi tapasztalatom van spontán szülések terén, hogy tudjam, a szülésznő a legfontosabb segítség a szülés ideje alatt, így én mindenféle képen megoldást szerettem volna találni. Végül is a szülésznőm segített, egy fiatal doktornőt kért meg, hogy vegyen fel betegének, ő még nem kért olyan horribilis összeget ezért (nem is kért semmit, csak kapott, hiszen azért minden ellátást soron kívül megkaptam, felvállalta, hogy bármikor a rendelkezésemre áll, stb...). Így végül is lett fogadott nőgyógyászom is. Én mindenféle képen javaslom a szülésznő felfogadását, nekem az osztályvezető helyettes volt, isteni szakembernek és embernek tartom, örökké hálás leszek neki. Hogy melyik szülésznő mennyit kér érte, azt velük kell megbeszélni, én úgy tudom, hogy fogadottaknál a 30-50 ezer forint közötti összeg a reális. Remélem tudtam segíteni.
2011. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudtál segíteni! Köszönöm! Nekem is van már egy kisfiam, nála volt fogadott orvosom is és szülésznőm is, de időközben az orvosom kiment Németországba. Szóval én is tudom, hogy a szülésznő a lényeg, az Uzsokis orvosokról meg csak jót olvastam, szóval mindegy lett volna, hogy kinél szülök. Ez azért elkeserít, hogy csak orvossal lehet szülésznőt fogadni. Most mit csináljak? Az otvosnak úgyis adnék énzt, de annyit nem tudok, mintha fogadott lenne. :-(
2011. ápr. 15. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!