Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » VAn itt olyan aki használta a...

VAn itt olyan aki használta a szüléshez a nemrég megjelent szüléskönnyítő gélt? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a Dianatal-os kérdés engem is érdekel, én szeretném majd szeptemberben használni.
2011. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, de a válaszok engem is érdekelnének.
2011. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A dokim annak idején azt mondta, hogy valamennyire biztosan használ. Szóval ő azt mondta, hogy érdemes kipróbálni. Aztán én végül nem vettem, mert teljesen kiment a fejemből, és csak későn jutott eszembe. De nem is baj, mert nekem a vajúdás 11 óra volt, de maga a szülés pikk-pakk megvolt, szóval felesleges lett volna.
2011. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több orvostól azt hallottam, hogy teljesen felesleges, csak pénzrablás...
2011. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is gondolkoztam rajta, de fórumokon azt olvastam hogy aki használta nem tapasztalt lényeges különbséget. Egy cikkben azt írták, hogy tulajdonképpen tisztított paraffinolaj, amit amúgy is használnak a szülésnél, csak az applikátor az újítás benne... ahhoz képest meg nagyon drága 30 ezerért:S
2011. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!