Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés, császármetszés óta...

Szülés, császármetszés óta ritkult észrevehetően az együttlétetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem közvetlen szülés után az 1. évben ritkult,hiszen akkor elsősorban Anya lettem.Később persze ez megváltozott:)

A baba napirendje beállt,mindenbe rutint szereztem.2 gyermekes

2009. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ritkult,mert fájt,kedvem sem volt időm sem annyi.Talán még vágyam sem volt olyan erős mint azelött.De évek után helyreállt.Min.1 év.
2009. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak átmenetileg csökkent, de az az időhiány miatt volt. Igaz, hüvelyi úton szültem gátvédelemmel, nem vágtak, nem repedtem, egy varratom sem volt, szülés után csak egy hétig volt érzékenyebb és másabb a hüvelyem, mint előtte, majd minden visszaállt. Négy hét után voltunk együtt, mi külföldön élünk és akkor kellett mennem vizsgálatra, a doki már engedélyezte a szexet). Kicsit furcsa volt, nagyon izgultam, hogy jó lesz-e, nem-e tágultam ki, de ahogy rájöttem, hogy minden a régi, onnantól kezdve eléggé kívánósok voltunk.

Egy dolog miatt ritkult kicsit mégis, ez pedig az, hogy teljesen mindegy, hogy milyen napszakban látunk hozzá, hol és mennyire csendben, az biztos, hogy a fiúnk abban a pillanatban még a legmélyebb álmából is felébred és hangos sírásba kezd egy másodpercen belül. Mintha megérezné, hogy mit akarunk és meg szeretné akadályozni. Hihetetlen.

Három hónapja szültem és most kb ötször vagyunk együtt egy héten, szülés előtt (nem terhesen és terhesen is) minden nap volt szex, néha többször is.

Ha még előtte vagy, akkor nem árt, ha bekészítesz egy kis síkosítót, nekünk nem volt rá szükségünk, de azért beszereztem egyet, mert a doki azt mondta, hogy a nedvesedéssel gond lehet az első hónapokban.

2009. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ritkult, de nem a fájdalom vagy az elhidegülés miatt. A vágy megvan, az akarat is, csak az idő...

Férjem korán kel, 4-kor, a lányom meg későn fekszik: fél 10 vagy azután.

Mire a lányt leteszem, a férjem alszik:-(

Egyedül meg nem olyan a szex...:-)

2009. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is visszaált a régi rend... havi 1x... :( utolsó előtti irigyellek! :)) Szerintem sok múlik azon, hogy valaki ki tud lépni az anyaszerepből, ill. a párja mennyire segít ellazulni. Nálunk sajnos ennyire van igénye a páromnak (nagyon sokat dolgozik), de előtte is ez volt (csoda, hogy összejött a babánk!) :) Persze ettől még nagyon szeretjük egymást!
2009. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!