Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. császáron átesett anyukák?

3. császáron átesett anyukák?

Figyelt kérdés
Milyen volt a 3. császár? Nehezebb volt a felépülés? Valami komplikáció adódott műtét közben/után? Ilyenkor rávágnak az egyik előző hegre,vagy egy 3. vágást ejtenek?
2011. ápr. 5. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak 1 császárom volt, de előtte volt egy hasi nőgyógyászati műtétem. Pontosan ugyanott vágták, most észre sem lehet venni, hogy kétszer műtöttek. Gondoltam leírom, bár a Te eseted nem ugyanaz. Minden jót!
2011. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi azért hogy írtál!

Igen,nekem már a 3. császárom lesz,eddig két külön vágásom van...vajon most vágnak rajtam egy harmadikat?

2011. ápr. 7. 11:56
 3/8 csak1csajszi ***** válasza:
Szia!Anyukám is császárral szült minket.(3an vagyunk testvérek) Szerintem őt ugyanott vágták meg mindig,mert csak 1 heg látszik rajta. Őt elkötötték a 3. után, (utánam:D)mert a következő már veszélyes lenne. De gondolom ezt az orvos megkérdezi majd,hogy szeretnéd-e,vagy te kérdezd meg tőle,h szükséges-e :)
2011. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utólsó!

26 éves vagyok,és így a dokim nem akar elkötni.Amúgy is azt mondta,akár még 2x is császározhatnának,persze kell egy bizonyos idő azért,hogy biztonságban legyünk.A védőnőm meg anyós--->/vajon miért is?/ :D ezt nem pártolják!

Megbeszéltük a férjemmel,Ő sem szeretné ha sterilizálnának...ki tudja mit hoz még a jövő???!!!!

10 év múlva is még csak 36 leszek.Mások ilyen idősen szülik az elsőt,nah lehet én meg majd akkor a 4-et. :)

2011. ápr. 7. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem nyáron lesz a 3.császárom. Az első kettő azonos helyen van:) nekem a 2.kin keserves volt,tele problémával,3 hónapos gyógyulással... szerintem ez is ugyanott lesz vágásügyileg...bocsi,hogy a 3. műtétről még nem tudtam nyilatkozni:)

2011. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Akkor nagy kalappal Neked is! :)

Szóval neked is ugyan ott vágták mind a 2x. Hogy engem miért kellett így össze szabdalni?? :S

2011. ápr. 8. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:

A kolléganőm lánya is három császáron esett át, a harmadiknál a kiírt időpont előtt két héttel volt dokinál és akkor vették észre, hogy a heg nagyon elvékonyodott (ne kérdezd hogy és hol nézték) de sos-ben megcsászározták, mondták, hogy a fájások természetes megindulásával kiszakadt volna a heg belül és bele is halt volna.

De drukkolok, hogy minden jól menjen!

2011. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj anyááám! :S
2011. ápr. 9. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!