Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! éreztetek...

Császáros anyukák! éreztetek ilyet? 2héttel a műtét után, még mindig olyan érzéketlen a vágás alatti rész, és majdnem az egész szeméremdombom.

Figyelt kérdés
Közben meg ha hozzá nyúlok mintha bizseregne. Olyan furcsa. Második császárom volt, az elsőnél nem emlékszem ilyenre.
2011. okt. 22. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a második császár után volt ilyen érzésem. Nem is tudom mikor szűnt meg, de a heg körül még most is érzékelten. 9 hónapja volt a második.
2011. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor normális az érzés.köszi
2011. okt. 22. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapja volt a császárom, most kezd elmúlni ez az érzés. Teljesen normális, ilyenkor átvágják az érző idegeket emiatt vannak ilyenkor érzékcsalódások.
2011. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapja volt a 2. császárom, de hónapokig érzéketlen volt ott egy kis terület, és még most is az a vágásnál.
2011. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.És még hónapokig ilyen is marad.
2011. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első után még 1 év múlva is ilyen volt, most a 2. után 1 hónappal ugyanolyan. Nyugi, ez fokozatosan, de lassan fog elmúlni.
2011. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éves a nagyfiam és sajnos még mindig nagyon érzéketlen az a rész.szerintem idegeket vágtak át és azt mondták igy is marad sajna.
2012. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!