Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok, olyan görcsöm...

37 hetes vagyok, olyan görcsöm volt a derekamban, hogy nem tudtam megmozdulni sem pár percig, s most mintha megint jönne vissza. De inkább csak a bal oldalamon. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld milyen sűrűn jönnek ezek a fájdalmak, rendszeresek-e... Nekem az első szülésem bal oldali derékfájással (görcsök) kezdődött.. az orvos először vesegörcsre tippelt... néhány óra múlva kibújt a 3500 grammos "vesekő", a fiam. :))) Majd írj, mi van!
2011. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na szép! :D Most nem olyan erős, de ha valami történt írok. Köszönöm!
2011. ápr. 6. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szija,egyik este iszonyatosan fájt a derekam meg a hasam is,de ahogy telt az idő már csak egy pontotn szúrt görcsölt,és kisugárzott a lábamba is,először azt hittem megint egy jó kis vesemedence gyulladás, elmentem a dokihoz és azt mondta,hogy valószínűleg a baba nyomja az egyik gerinccsigolyámat és azok okozza 37+5
2011. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így születtem anyukámnak így kezdődtek a fájásai. Teljesen egézséges 20 éves 23 hetes kismama vagyok.
2011. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is érezetm azt mint te kb. 2 órával ezelött,(holnap lépek a 37.-be.),azt lefeküdtem, és vártam, és elmúlt. Lehet hogy jóslófájások.
2011. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, most nekem is elmúlt, bár hellyel-közzel fáj egész nap, csak nem olyan brutális módon. Kicsit azért ijesztő volt, hogy megmozdulni sem tudtam percekig csak jajjgatni :D És akkor még mi lesz később!
2011. ápr. 6. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A vége felé nekem is nagyon sokat fájt a derekam, aztán egy este 36 hetesen annyira fájt, hogy nem tudtam felkelni a wc-ről. Azt hittem szétszakadok. Gyorsan be is vitt a férjem a kórházba, be is fektettek, csináltak nst-t, de nem mutatott semmi komolyat. Éjszaka mégegyszer volt nst, akkor se volt semmi fájásom, aztán délelőtt újra éreztem a derékfájdalmat, meg jöttek a 10 perces fájások,dokim megvizsgált, 3 ujjnyira voltam akkor már nyitva, baba feje totál nekinyomva a magzatburoknak, délután 2 órára 3 kilóval megszületett a kisfiam. Könnyű szülést neked is. Egyébként nem biztos, hogy nálad is napokon belül baba lesz, mert előtte nekem is tényleg sokat fájt a derekam és mégis csak hetekkel később lett baba.
2011. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!