Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez méhszájtágítás volt vagy mi?

Ez méhszájtágítás volt vagy mi?

Figyelt kérdés
Múlt héten szültem, közben rendszeresen nézték a méhszájat, az nem is fájt de közvetlenül a kitolás előtt az orvosom valahogy úgy vizsgált meg, hogy elképesztően fájt, aztán mondta hogy próbáljak meg nyomni és közben csinált valamit bent, azt hittem ott maradok olyan rossz volt. Ezután mondta hogy nagyon jó, és jöhet a kitolás. Így utólag érdekelne, hogy vajon mit csinált, ami ennyire fájt? Nektek volt ilyen?
2011. ápr. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg ez az volt!

Nekem burokrepesztés után tágított kézzel,sikítottam is egyet annyira fájt de azt mondta jó hogy megcsináltuk utána 40 percre meg is lett a lánykám. 2 ujjnyiról 4 ujjnyira tágított.szóval ezzel sok időt lehet meg spórolni.

2011. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet közvetlenül a kitolás előtt. Azért kellett,mert a baba feje már nagyon nyomta a méhszájamat, így nem tudott volna elsimulni. Ilyenkor kénytelenek kézzel segíteni.
2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy úgy. Nekem 2x is csinálta. Másodszor a 3 ujjnyi méhszájat gyakorlatilag eltüntette, jött a kitolás. Hallottam ahogy recseg a méhszáj, borzasztóan fájt. Ott még kiabáltam is...:(
2011. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,hogy nem a kérdésre válaszolok,de méhszájtágításnál az orvos két ujjal felnyúl és úgy tágít?(mert vizsgálatoknál 2 ujjal szokott felnyúlni) Vagy hogy kell elképzelni?
2011. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Hát igazából nem tudom hogy csinálta, valaki a válaszolók közül látta esetleg hogy neki hogy csinálták?:P Nekem csukva volt a szemem a nyomás miatt meg a hasamtól amúgy se láttam már oda.
2011. ápr. 7. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!