Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 24+3-hetes terhes vagyok!...

24+3-hetes terhes vagyok! Mostanában azzal cukkolnak, hogy majd meg látod, milyen a szülés! Tiszta horror! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ja és még,hogy kíváncsiak mit mondok utánna!TÉNYLEG ENNYIRE KIBIRHATATLAN?iRJATOK!!!
2009. márc. 2. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Függ a szülés hosszúságától, körüményeitől, az anyuka fájdalomküszöbétől, stb. Ez enyém horror volt, ezért nem is írom le, de barátnőm pl 3,5 óra alatt megszült. Gyorsan kint volt neki a baba. :) Gondolj arra, hogy Te is így fogsz szülni. :)
2009. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván fájdalmas a szülés, ez egyértelmű, de azok az ismerőseid, akik csak erre emlékeznek az egészből, azok nem normálisak. Akármilyen fájdalmas, 'majd meglátod', hogy amint a kezedben fogod a babát, csak azt fogod érezni, hogy megérte!

Teljesen fölösleges, hogy ilyen miatt előre aggódj. A babának így is, úgy is meg kell születnie, nem igaz? :) Ha előre félni kezdesz tőle, azzal csak rosszabb lesz.

2009. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne stresszelj, már most ezen. Ez egy szükséges rossz, ami KIBÍRHATÓ. Ne félj előre, mert nem is tudhatod milyen lesz. Ha félsz a fájdalomtól, akkor kérj epidurálist. Kívánok gyors és könnyű szülést!
2009. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem indított szülésem volt, majdnem 12 órás vajúdással. persze, hogy fájt. a fiam 9 és fél hónapos. símán szülnék már most megint, szóval ennyire kibírhatatlan:)) ne stresszelj ezen, persze, hogy félsz, mert még nem szültél és mindenki azt szajkózza, hogy ennyire meg annyira fáj. ami nem kérdés, de azért nem ilyen ijesztő a dolog:))
2009. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szülés a világon a legcsodálatosabb dolog és egyben a legfájdalmasabb is, de azt el felejted abban a pillanatban mikor kint van a baba. Annál jobb érzés nincs. Van akinek nehezebb van akinek könnyebb. Nem írhatja senki hogy nem nehéz mert az hazugság lenne, de gondolj arra hogy előtted hány ezer anyuka átélte és kibírta. A csöppségért pedig megéri hidd el. Én szerencsésnek mondhatom magam, mert az első, igaz nagyon fájt és nem kértem érzéstelenítést, de 3 óra alatt megvolt. A második érzéstelenítéssel egy álom könnyű szülés volt 3 óra 40 perc. Sok sikert és ne aggódj.
2009. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állítsd le azokat, akik ilyennel jönnek. Pofátlanság. Persze, hogy fáj, de minek ilyennel riogatni a kismamát. Túl leszel rajta, hamar elfelejted, és a baba mindenért kárpótol majd.
2009. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hugom fél évvel előbb szült mint én.Ő azt mondta orditott,kaparni tudta volna a falat.Felkészültem a legrosszabbra (mert a hugom stramm kis csaj)Mire odajutottam hogy szülök kellemes meglepetésben volt részem.Remélem neked is a riogatások után!
2009. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!