Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kismamák, akik nemrég...

Győri kismamák, akik nemrég szültek, mik a tapasztalataitok a győri szülészetről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

én 6 hónapja szültem.

szerintem a szülésznők kedvesek és az orvosok is .legalábbis akikkel találkoztam.

a csecsemős nővérek katasztrofálisak (kivételek itt is vannak)

én szülés után a kórházban a 2.reggelen sírva hívtam fel anyumat hogy ha jönnek be kerítsenek egy orvost és mondják meg hogy neki hogy nem bírom tovább ott bent és haza akarok menni.

és haza is mentem.

2011. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 éve voltam ott a nagylánnyal, nemsokára megint megyek. Ennyire gáz? Mivel volt a baj?
2011. ápr. 12. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapos a fiam, itt született. A csecsemős nővérekkel csak egy bajom volt, ahogy a gyerekeket fürdették. Én mindig mindenhova elkísértem a babámat, szerencsére jól voltam. A babákat összegyüjtötték a szobákból,aztán nagyüzembe lemosták őket folyó víz alatt, vastagon kenve rájuk a fürdetőt, fejüket is a víz alá dugva. Szerencsétlenek prüszköltek, bőgtek, nem is volt elég meleg, nyitva volt az ajtó. Amelyik kész lett, bele egy kiságyba, ott bőgött tovább. Borzasztó. Egyszer belém is kötött az egyik, gondolom látszott rajtam, hogy nem tetszik-azt kérdezte, hogy van valami gond?Mondtam, hogy igen, zavar, hogy sírnak. Erre azt mondta, hogy minden baba sír fürdetés közben. Én erre halkan csak annyit mondtam, hogy érdekes otthon nem sírt, az első sem, és a második sem. A harmadikkal voltam bent. A negyediket őszre várjuk, és most azon gondolkodom, hogyan lehetne ezt a tortúrát megúszni? Engedik, hogy én megfürdessem, ha a férjem behozza a gyerekkádat? A köldökétápolást átengedném, de megfürdetni nem kellene...
2011. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!