Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok. Elég...

38 hetes kismama vagyok. Elég málnalevél teát inni vagy szedjek homeos bogyókat is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értek a homeopátiához, de én a szülés alatt kaptam a szülésznőtől bogyókat. Az előző két szülésemnél volt epidurális érzéstelenítésem és gátmetszésem is. Most nem. Szóval talán tényleg használ. Ártani nem árt.
2009. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

en iszok malnalevel teat, meg szedem a homeos bogyot (cauphyllumot csak, cimicifugat a korhazba kell vinnem majd), hat 40,2 hetesen szűk 3 ujjnyira vagyok nyitva, mi lenne, ha nem szednem :S

artani nem art, ket orvosom volt, mindketto ajanlotta, plussz a szulesznom is.

eddig fel liter teat ittam, ma meg holnap egy litert fogok, hatha jobb lesz valamennyire. Az osszes altalam ismert kismama szedte, egy kivetelevel, akinek az orvosa nem hisz benne, szoval szerintem nem alaptalanul ajanljak, artani vegulis nem arthat, az hogy segit e, azt nehez megmondani, de max placebonak jo (en hiszek benne, hogy ezzel konnyebb lesz).

2009. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Caulophyllum 30CH

Cimicifuga 30CH

Napi egy bögre jó erős málnalevél tea

Ezeket tolom a 36. héttől, nem tudom még, hogy használ-e, ártani nem árt. :)

38h

2009. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is azokat a bogyókat szedtem, mint az előttem szóló, de a 36. héttől csak 5CH higításban, csak szülésnél szedtem a 30-ast. málnalevél teát is ittam.

ezek ártani nem ártanak és ha másra nem is jók engem lelkileg megnyugtattak, így nem féltem annyira a szüléstől. végül is nem volt vészes este 11-től kezdődött és reggel 5-re megszületett a kisfiam. ki lehetett bírni, bár én kaptam oxitocint és epit is.

legközelebb is szedem őket.

2009. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!