Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok! Arra...

34 hetes kismama vagyok! Arra szeretnék választ kapni hogy lehet e neocitránt inni ebben az idő szakban? Sajnos meg fáztam, és szörnyen fáj a torkom!

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem. Én is terhesen voltam megfázva, fájt a torkom.. láz ..stb. Citromos, mézes forró tea, fekvés. Ennyi amit tehetsz. Én így két hónapig szenvedtem, gyógyszer hiján.
2009. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Én úgy tudom nem lehet paracetamol tartalmú gyógyszert enni, de erről megoszlanak a vélemények. Én is pár hete voltam megfázva és a természetes gyógymódokkal próbálkoztam: Mézes tea, csipkebogyó tea, propolisz, kamillás inhalálás. Köhögésre vettem Stodalt, torokfájásra Strepsilst és mézes negrót, de a gyógyszertárban biztos tudnak ajánlani más szopogatós tablettát, amit lehet terheseknek is.

A DM-ben is vannak torokfájásra gyógynövényes cukorkák.

De az biztos, hogy a Neocitran gyors hatásával nem ért fel egyik gyógymód sem. De lassú víz partot mos, előbb utóbb meggyógyulsz.

Ja, és nekem később jutott eszembe, hogy volt itthon Bioparox spray, amit orrba és szájba is lehet fújni és felső légúti betegségekre nagyon jó. Recept nélkül kapható és terhesen is lehet használni.

Jobbulást!

2009. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem, de azért hívd fel az orvosod, és kérdezd meg. Meg aztán ő biztosan tud valami okosat mondani... :) Jobbulást!
2009. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szereket lehet.Nekem az oscillococcinum bevált teljesen.Meg a tantum verde pasztilla,arra is rá van írva,hogy terhesek is szedhetik.


Jobbulást!!!

2009. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oscillococcinum-nagyon jóóóóó
2009. szept. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!