Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 40. hetes terhes...

Betöltött 40. hetes terhes vagyok, fogadott orvosom most távozott váratlanul külföldre és nem vállalja a szülést, tudna-e nekem valaki ajánlani s. O. S-ben egy orvost és kórházat bp-en aki még így a terhesség végén elvállalna?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudok ajánlani,de szerintem szülj ügyeletesnél,már lehet ma megszülsz...legfeljebb az elején kiemeled mikor vizsgá,h te is nagyon hálás tudsz lenni..de a dokid nem ajánlott másikat?
2009. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb az ÁEK-ben szültem, Dr Spánik Gábornál. Én elégedett voltam vele is és a korházzal is. Egyébként ott rengeteg szülész van, biztosan találsz valakit. Tel: 475-25-15/1845 /az a terhesambulancia száma/
2009. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2009. márc. 4. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szia én a jánosban szültem dr szentkirályi zoltánnál, én a 39.héten kerültem hozzá, mert a másik dokit már a terheségem végénél nem tudtam elérni.
2009. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ajanlom az Istvan korhazat, ott az osszes orvos/szuleszno nagyon rendes, hihetetlen jo orvosok es szulesznok vannak ott, rendesek, es akar ugyeletesnel is szulhetsz akkor. (bar nem tudom hol laksz, melyik a hozzad "tartozó" korhaz)


eleg ize dokid van, ne menj vissza hozza, az enyem 36. heten mondta, hogy nem tud tovabb vallalni, DE ő megbeszelte egy masik nagyon jó orvossal, hogy atmegyek hozza.. es olyan jo orvost ajanlott, hogy szerintem szules utan is az ujnal maradok :))

2009. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát eléggé magam alatt vagyok ebben a helyzetben :-( az istvánba tartozom, akkor majd körbenézek ott !
2009. márc. 4. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseim az Istvánban Horváth dokihoz jártak - mindenki szerette őt. Én a Sote II. dr.Várbíró Szabolcshoz ( mobilját elküldöm priviben, ha kell) jártam és nála szültem, szívesen ajánlom neked!

M.

2009. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi !
2009. márc. 4. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 7-ére vagyok kiírva, tehát már nem sok van nekem sem elvileg.:)

Én az Istvánba fogok szülni Horváth Mihály az orovosm. Aki méár látta, tudja nem szép látvány szegényke, de én már egyet szültem nála, és meg voltam elégedve!!Nekem ő többet tett mint aszülésznő.

Egyébként szerdánként ügyeletes, azaz ma is, ha esetleg ma mennél szülni.:)

2009. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
dr Ádám Zsolt SOTE, központi számukról tudod kérni, előző terhességemnél utolsó pillanatban mentem át én is.
2009. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!