Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig normális a...

Szülés után meddig normális a darabos vérzés?

Figyelt kérdés
5 napja szültem és tegnap egy kb5*5 cm-es alvadt vérdarab jött ki.Tapasztalatokra lennék kíváncsi,akinek volt ilyen,mert eléggé megijedtem.
2009. márc. 5. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 6 hétig ilyen volt, ilyesmik jöttek ki, majdnem elájultam...a hetedik hét csak sima menzesz volt már. De én extrém eset vagyok, a többségnek egy-két hét alatt elmúlik. Szóval semmi gond!
2009. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Engem is az ájulás kerülgetett,de akkor remélem nincs baj.
2009. márc. 5. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Szülés után szerintem egyáltalán nem normális a darabos vérzés.

Szerintem hivd fel a dokidat!

2009. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
De igen normális, nekem is volt. Tisztul a méh. Én a 4. héten vagyok, még mindig van vérzésem, igaz darabos csak kb. 2-3 hétig volt. Ez a 3. terhességem, minél többedik annál nehezebben regenerálódik a méh. A lepény elég nagy felületen kapcsolódik a méhhez. Nagy seb marad utánna. Nem vagyunk egyformák. Az első terhességnél nekem is csak kb. 2 hétig volt vérzésem. Ha nem rossz a közérzeted és "normális" a vérzés akkor nincs gond. Ha több napon keresztül ilyen erős a vérzés akkor nézesd meg magad dokival.
2009. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni,de a többséggel ellentétben én nem voltam ilyen szerencsés.Nekem a 10-dik napon fürdés közben egy tenyérnyi alvadék távozott belőlem.Másnap irány a doki aki megállapitotta hogy vissza maradt valami a méhben.Másnap gyógykaparás és az oka az volt hogy egy szilva nagyságú lepény darab maradt a méhben és azért nem tudott a méhszáj bezárulni.Sajna én igy jártam.

Inkább beszélj az orvosoddal, biztos ami biztos.Ja és nekem is a 3-dik szülésem volt.

Szoritok neked hogy ne legyen baj.Kérlek ird meg mi lett veled.

2009. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ki így ki úgy!

A lényeg hogy ha nem fáj annyira a hasad és nem lázasodsz be és nem tart sokáig a darabos vérzés akkor nincs gond!

De ha lázasodsz vagy amit írtam akkor doki!!!!!

főleg ha nagy darabos...

Én is véreztem és volt egy nagy darabos vérzésem szülés uán 2 napja aztán itthon 2 hete egy kisebb de ennyi egyenlőre nem nagy darabok, én is megijedtem.

Remélem nem lesz nekem se bajom...

Érted is drukk...

2009. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12.08-as vagyok. Nekem sem fájt a hasam és lázam sem volt.Ha az az egy alvadék nem távozik akkor nem is foglalkozok a vérzéssel.Én a szülésznőmet kérdeztem meg mit csináljak az ő tanácsára mentem orvoshoz.Szerencsémre...
2009. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!