Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap délután elment a...

Tegnap délután elment a nyákdugóm, de ezt követően minden pisilés után találtam a fehérneműmön tenyérnyi nyálkás dolgot. Még hajnalban is arra keltem fel, hogy valami folyik. Kb. hatszor volt már benne részem, ez normális?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyérnyi, akkor jó lenne ha felhívnád a nődokidat. A magzatvized lehet, de ezt így neten keresztül igen nehéz megmondani, mert lehet folyás is bár ekkora mennyiség nem valószínű. Én elmennék a helyedben, nézze meg, mert hiába termelődik újra a magzatvíz, nem szabad várni.

Hívd fel és menj el hozzá.

2009. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hány hetes terhes vagy,de ha a végén jársz akkor normális.Kezd beindulni a szülésed.

Persze eltelhet akár még 1-2 hét is,de az is lehet,hogy csak órák kérdése.Menj dokihoz,Ő biztosra megmondja vizsgálat után.


Könnyű szülést,boldog babázást.

2009. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
39. hétben járok. Nem tudom, az fontos-e, de egész este nem tudtam aludni, mert nagyon görcsölt a hasam is. :( Úgy hallottam, hogy a magzatvíz a víztiszta, tehát szerintem az nem lehet, vagy tévedek? Köszi előre is.
2009. márc. 5. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó találgatni, inkább menj el az orvoshoz, vagy be a kórházba! Én 6 hete szültem és a szobatársamnak 3 napig szivárgott a vize, utána indították meg neki a szülést és később a pici vérében kimutattak valami bacikat, ami feljuthatott ettől is! Aztán 7 napos antibiotikum kúrát kapott ilyen picin! Inkább vizsgáltasd meg magad, akkor megnyugszol!

Minden jót és könnyű szülést kívánok Neked! :)

2009. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal és Ő megnyugtatott, hogy ez akár több napon keresztűl is eltarthat. Van aki egyáltalán nem találkozik ezzel a jelenséggel,van akinek több napon keresztűl jelen van. Köszi a válaszokat, kellemes babavárást kívánok. :)
2009. márc. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!