Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mar rendes fajas lenne...

Ez mar rendes fajas lenne vagy joslok, vagy csak a babam nyomja igy ki magat es attol faj ennyirre?

Figyelt kérdés
A lenyeg, hogy amikor faj, akkor teljesen kidudorodik a hasam, mintha kinyomna magat a babam de viszont olyankor nagyon nagy nyomast erzek odalent es nagyon faj az alhasam is. Nem rendszeresek ezek a fajasok hol 10 hol 20 percenkent jonnek egesz nap ez megy. 40+5 hetes vagyok.
2011. ápr. 23. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A rendes fájások rendszeresek, és rövidülő időközönként jönnek. Emlékszem, én már az utolsó héten írtam őket (egy kis füzetbe). Azon a napon, amikor menni kellett, este 7 körül 20 percesek voltak, 8 körül 10 percesek, fél 10 felé 5 percesek, akkor indultunk.


Szép szülést, sok boldogságot a babódhoz! :)

2011. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!