Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek melyik volt rosszabb?...

Kinek melyik volt rosszabb? Császár és rendes szülés?

Figyelt kérdés
Azok akik így is meg úgy is szültek!És miért volt rosszabb az amelyik rosszabb volt?
2011. máj. 17. 19:46
 1/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Két barátnőm szült császár után, mind a kettő azt mondta, hogy a szülés nehezebb, de a lábadozás utána nagyságrendekkel jobb mint a császárnál.
2011. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem szültem császárral, de láttam olyat, aki igen. A csecsemőosztályon a volt szobatársamat ikerterhességgel császározták meg. 6 hét múlva még mindig sámlival tudott csak az ágyra felmászni, sírt a wc-n. Én 2 hét múlva el is felejtettem az egészet.

A szülés biztos jobban fáj, de utána sokkal gyorsabban gyógyulsz.

2011. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
császárral szültem.az első felkelés gáz volt,de 1hét múlva már rendesen letudtam ülni és feküdni is.a műtét is fájt,negyed óra volt az egész de óráknak tűnt,varrat szedés nem fáj mert felszívódó varratot használnak.
2011. máj. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már ne haragudj de elég hiszti lehet a barátnőd,a 6.héten már vígan szaladtam,nem h sírjak a wc-n,az első nagy dolog volt a kellemetlen.
2011. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ma 01:43! Nem hisztis az ismerőse, hanem ikrekkel császározták. A felépülés egyébként is mindenkinél más. Mint ahogyan nincs két egyforma szülés a császármetszés utáni felépülés is mindenkinél más. Ettől még senki nem lesz sem penye, sem hisztis. Ráadásul ikreknél ez hosszabb lehet. Hiszen maga az ikerterhesség is sokat kíván a szervezettől, a végén a császárnál sem egy babát vesznek ki, hanem többet. Na és ugye a méh is sokkal nagyobbra tágul, hát a gyógyulás is sokkal lassabb. Nekem nem volt császárom, de a húgom szült így is, úgy is (első babája császárral született, második rendesen hüvelyi úton a harmadik szintén császár volt). Ő inkább szült volna harmadjára is, minthogy császár legyen. Sajnos nem volt választása. Ő azt mondja, hogy a császár sokkal rosszabb mert utána fáj.
2011. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettőt próbáltam és 1000x inkább császár!!!
2011. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az első szülésem császárral történt, azóta volt két sima szülésem is. Sokkal tovább tartott a műtét utáni felépülésem, mint a természetes szülések utáni.
2011. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a barátnőm volt, hanem a kórházban a szobatársam. Nem is nagyon kedveltem, de nyafogós az nem volt! Még ő torkollt le engem, ha valamiért panaszkodtam.

Egyébként azt mondta, hogy nem is tudja mikor kell pisilnie, mert átvágtak valami ideget neki és nincs vizelési ingere. Aztán meg fáj.

Persze én is hallottam, hogy valaki könnyen felépül. A szülések sem egyformák. Nekem mindenesetre elég ijesztő a császármetszés, egy komoly hasi műtét.

2011. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!