Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben milyen szülni mostanáb...

Egerben milyen szülni mostanában? Ajánlanátok segítőkész, lelkiismeretes orvost? Az se baj, ha kicsit fiatal, vagy nő.

Figyelt kérdés
Láttam sok hasonló kérdést, viszont elég régiek, gondoltam megkérdezem, hogy változott-e valami. Kicsit megrémít a többágyas szülőszoba, én Pesten szültem az első gyerekemet, de csak egy ágy volt a szobában, és el se tudom képzelni, hogy rajtam kívül még több nő is ott vajúdik, meg apukák izgulnak velem egy légtérben, miközben szülök...
2011. ápr. 25. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyedül voltam,rögtön a vajúdóból nyílt az a szülőszoba,bár egyedül voltam,aznap csak én szültem.

Ajánlani nem ajánlok,akinél én szültem rendes volt,másnak nem jött be.Kinek a Pap,kinek a Papné..

2011. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!