Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnapra vagyok kiírva,...

Vasárnapra vagyok kiírva, elkezdett nyilalni az alhasam, nem folyamatosan, csak időközönként olyan mintha kést forgatnának benne, ez már lehet a szülés előjele?

Figyelt kérdés
Egyénbént eddig semmi bajom nem volt, se jósló fájás semmi.
2009. márc. 6. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet ez már az lesz. Én sem keményedtem, jóslóm sem volt előtte. Egyik nap reggeltől elkezdett hébe hóba fájni a hasam alja, majd este már kicsit erőteljesebben, hajnal 4 től már rendesen fájt, s megfigyeltem 10 percenként, majd 8 tól már 5 percenként 40 másodperc hosszú fájások voltak, elkezdett távozni a nyákdugó, majd délben elindultunk a kórházba, s este 9-re meglett a baba.

Figyeld hogy rendszereződnek-e a fájások, pisilés után pedig nézd meg nincs e a papíron a nyákdugó, ami olyan mint a takony, csak alvadt vér van benne.

Vegyél egy forró fürdőt, s ha elmúlnak a fájások, akkor ez csak jósló,ha pedig erősödnek, akkor lehet eljött az idő!

Könnyű, gyors szülést!

9 napos baba anyukája

2009. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ, már nagyon várom, hogy kibújjon! :-) És holnap megyek nst+magzatvíz vizsgálatra, örülnék, ha holnap már a karomban tarthatnám. :-)
2009. márc. 6. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez kezdődött ma délután. Ahogy csak leírod, mintha kést forgatnának az alhasamba és a szeméremcsontnál. Én keddre vagyok kiírva.
2009. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked még tart ez az állapot? -nekem kicsit javult, majd most megint elkezdte, ráadásl olyan mogásba van odabenn a drágám, hogy mindjárt kiugrik.

Holnap megyek vizsgálatra kíváncsi leszek mi lesz?

2009. márc. 6. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

De jó ektek, legalább történik valami.

Nálam semmi, pedig vasárnapra vagyok kiírva.

2009. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is abbamaradt a szurkálás, de pont most írtam egy kérdést ki, hogy megváltozott magzati mozgás mitől lehet, mert ugyan ezt tapasztaltam este mint te. Halálra rémültem, mert az egész baba mozgott és azt hittem baja van. Úgy látszik nekünk hasonló tüneteink vannak.
2009. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!