Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincsen mikrós sterilizálom...

Ha nincsen mikrós sterilizálom akkor hogyan tudok sterilizálni a kórházban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit kell a kórházban sterilizálni?

Hát esetleg a mellszívót. Vannak hidegsterilizáló folyadékok.

2011. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen sterilizáló folyadékkal v. vegyél mikrós sterilizáló tasakot.
2011. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérheted a nővéreket,csecsemősöket! Nálunk ők ajánlották ha bármi ilyesmi van,szóljunk nyugodtan! Nekem ők sterlizálták a bimbóvédőt,de mondták,hogy csak először kell,utána elég(sőt jobb is) ha csak jó alaposan átmossuk!
2011. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak elektromos sterilizálók.
2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a csecsemős nővérek segítettek. De mint a 12:51-es válaszolónál, nekem is csak annyit mondtak, hogy alaposan mossam el a bimbóvédőt, nem kell sterilizálni.
2011. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csecsemősöknek kell odaadni egy kis zacsiba mindet. Ez minden kórházban kötelező szolgáltatás! A másik megoldás a folyadék.
2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a csecsemos noverek mondtak, hogy fertotlenitsem a bimbovedot. Valami fertotlenitos folyadekot hoztak. De utolag belegondolva, inkabb vittem volna elektromos sterilizalot.
2011. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Autoclave.

Minden osztályon van, főleg a gyerek részlegen.

De elég, ha másodszor már csak leöblíted folyó forró vízben.

2011. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!