Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meszes méhlepény 36. hétben...

Meszes méhlepény 36. hétben meddig huzzhatják?

Figyelt kérdés

az orvosom flowmetria vizsgalatnál a gestatiós korhoz képest meszes méhlepényt észlelt, lepény a jobb oldalon tapadt meg,átlagosnál lényegesen kevesebb magzatviz és tágabb szívüregeket látott.

Aorta descendensen emelkedett rezisztencia RI 0,89

33 hetesnek felel meg a magzat a biometria alapján,holott már 35 hetes voltam a vizsgálaton,ma már 36 hetes vagyok tegnap feküdtem be a korházba infuzioznak,orvos szerint nem huzzom ki a kiirt idöig. volt már valaki igy?


2011. máj. 4. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem pontosan ez a helyzetem, de hasonló. Nekem a 27. héten szóltak, hogy kicsit meszesebb a lepényem, mint kellene lennie. 30. héten már 3. fokban érett volt. 35 .héten voltam az első NST-n, amin minden rendben volt. Holnap leszek 36 hetes, és holnap megyek UH-ra is. Nekem is azt mondták, hogy nem fogom kihúzni a végéig, viszont az eredmények, a 30. héten rendben voltak. Ha gondolod, holnap írok, hogy mi volt az UH-n. Sok sikert, remélem nem lesz semmi gond!
2011. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem,nekem holnap lesz flowmetria UH vizsgálatom,én is megirom neked hogy milesz,de már kellemetlen a mazgat mozgások is fájdalmasak,és a tisztasági betétem elég vizes lett,nemrég kerestem a dokim de ma nincs bennt,remélem holnap bennt lesz.
2011. máj. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!