Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után, ki...

Császáros szülés után, ki mikor sexelt először? Kivártátok a 6 hetet? Van aki előtte már csinálta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
én kivártam de még akkor is nagyon fájt!most lesz 2 éves a lányom és pár hónapja kezd megint jó lenni.
2011. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Császárral szültem 3 hónapja. Mi 3 hetet bírtunk ki, utána egymásnak estünk, és legalább annyira jó volt, mint annak előtte. Sőt! Talán még jobb is. Azóta is minden nap együtt vagyunk. Nem lett semmi bajom belőle, hogy nem vártuk ki a 6 hetet.
2011. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Kivártuk a 6 hetet mert:a méhed belső falán van egy hatalmas tátongó seb,ami a méhlepény helye,és ha kapsz egy f@sza kis fertőzést,akár még el is patkolhatsz....felelőtlenségnek érzem ha valaki előbb csinálja,mert ha kórházba kerülsz egy jó kis fertőzéssel ,az újszülöttedet ki gondozza majd?Nem igaz ,hogy felnőtt emberek nem képesek ennyi önmegtartóztatásra....mi 43 hetet bírtunk ki ,mert muszály volt(veszélyeztetett voltam)
2011. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az orvosom azt mondta hogy addig varjunk amig meg tisztulok...a harmadik verzesmentes napon mar lehetett.
2011. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 5 hét után estünk egymásnak, de az első pár alkalom nagyon fájt. Utána rendeződött minden és azóta is jó.
2011. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hétig véreztem, így eszembe sem jutott a szex, de amúgy is kivártam volna a 6 hetet.
2011. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. héten. Óvatosak voltunk, vigyáztunk és nagyon jólesett:)
2011. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 hét múlva, és borzalmas volt...

11,5 hónap kellett, mire rendbe jöttek a dolgok! Akkor már élveztem is, kívántam is. Addig nem...

2011. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mitől fájt? Hol fájt?
2011. máj. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!