Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem lehet ott a párom...

Miért nem lehet ott a párom császáros szülésnél?

Figyelt kérdés

Minden kórházban így van?

4 évvel ezelőtt nővéreméknél bent volt a sógorom.

Ahol én szülök, ott nem engedik be. Miért lehet ez?

Én szeretném, SŐT ragaszkodom hozzá, hogy ott legyen... :(


2011. máj. 6. 07:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Az első császáromnál bent volt a férjem, nekem sokat jelentett. A SOTE 1-en volt. Ott engedik. A másodikat máshol szültem, ott nem engedték. Kórháza válogatja.
2011. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
debreceni klinika tavaly....ablakon keresztül nézhette...
2011. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert a császár egy műtétnek minősül, és más műtétnél sem mehetnek be megnézni. Sok helyen még ez a felfogás van.
2011. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Első babánk lesz és, mint nekem, mint neki ez egy nagy élmény. Akár a 9 hónap, akár a szülés. Plusz, nekem jól esne, ha egy ismerős hang is ott lenne velem. Nem csak azt hallgatnám, hogy 'anyuka, csinálja már..' és egyéb kedves beszólások. Most, hogy 4 napig bent voltam a kórházban azt hittem, hogy megőrülök.
2011. máj. 6. 07:47
 5/43 anonim ***** válasza:
11%

"Én szeretném, SŐT ragaszkodom hozzá, hogy ott legyen"


Ezt NEM TE döntöd el "kisanyám" hogy egy kórházi mütétnél ki van bent, és ki nem...

Nehogy már még TE legyél feháborodva!

2011. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
15%
Egyrészt azért,mert a műtétnél nem lehet benn idegen. Másrészt pedig általában elaltatnak., Nem hiszem,hogy a férjednek kellemes látvány lenne. Ebből később lehetnének még gondok közöttetek. Csak am divat azt hinni,hogy a férj nélkül nem születhet meg a baba.
2011. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
32%

Hú, ekkora bunkó embert..!


Kérdező, másik kórházban nem tudsz szülni? Én Fehérváron szültem mind a kettőt, elsőnél altattak, így nem volt velem a párom, a másodiknál már nem altattak, és velem lehetett a férjem.

2011. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%
Az apuka sem lát semmit a műtétből, nálam legalábbis így volt. A fejem felett csücsült.
2011. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tuti császár lesz????És miért gondolod hogy ilyet mondanak Neked,hogy csináld már...nagyon hozzád sem szólnak,nálunk legalább is csak az anesztes simogatta a fejem és mesélte,hogy mi folyik épp lent(én kértem meg rá).Nekem nagyon pozi élmény volt!És a szemkontaktus megvolt a férjemmel az ablakon keresztül,de Őt nagyon megviselte,azt mondta,hogy ez mészárszék,pedig látott már érdekes dolgokat,mert tűzoltó,de azt mondta ezt nem szeretné látni még egyszer!!!
2011. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

3császárom volt, semmit nem mondanak,hogy csináld,nem is tudsz,hiszen az érzéstelenítőtől "béna" vagy.

Szerintem jobb is ha nem engednek be ilyenhez,mégis csak műtét.Van ott kockázat.......

2011. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!