Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek volt 1 császáros...

Akiknek volt 1 császáros szülésük (azért mert nem tágult ki rendesen) és volt egy sima szülésük, a sima szülésnél könnyebben tágult?

Figyelt kérdés
Na,hogy érthető legyek,én nem vagyok kismama,csak a kislányommal azért császároztak mert nem akartam kitágulni(fél ujjnyira sikerült)és kíváncsi lennék hogy van-e rá esély hogy a következő picrunál kitágulok-e majd rendesen.
2010. szept. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom,h eddig senki nem válaszolt,pedig engem is érdekelnének a tapasztalatok.

Nekem is az első szülésem császár lett,mert egy ujjnyira sikerült reggel héttől este 8-ig kitágulnom.És mire kaptam volna az oxitocint,addigra romlott a pici szívhangja,és sajnos sürgősségi császár lett.

Most bizonytalan vagyok mi legyen,fájdalmak miatt pályáznék a természetes szülésre,de közben gondolkozok a császáron is.Végülis majd kiderül,még odébb van.

Minden jót.

12 heteske

2010. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 32. hétben vagyok, szintén kb. fél ujjnyi tágulás után (mindezt ballon és kb. 6 óra oxitocin segítségével) császároztak meg. Ha más nem válaszol, én ha túlvagyok a szülésen, megírom hogy volt. De addig is érdekelne a dolog engem is!!!
2010. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm,akinek az első császár volt,mert nem tágult.Másodiknál is császárra készültek,de előbb beindult a vajúdás.Kérte a dokit,hogy hadd próbálja meg símán.Mondta a doki,hogy,na jó,egy óra múlva visszajön,hogy mire haladt és láss csodát,addigra eltűnt a méhszáj és már nyomhatott is.Harmadikkal meg már alig ért be a kórházba,olyan gyorsan meglett.

Hasonló jókat kívánok.

2010. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 32 hetes kismamához szólok:azt nagyon megköszönném,ha majd leírod,hogy hogy alakult a szülésed.(ha nem felejtkezel el rólam)De szívből kívánom,hogy könnyű szülésed legyen,és hogy most tágulj ki rendesen.
2010. szept. 4. 07:42
 5/8 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak:köszönöm szépen a választ,így már látok egy pici esélyt a reményre,hogy a következő picurt rendesen szüljem,és ne legyen gond a tágulással.
2010. szept. 4. 07:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én császárral szültem a fiamat,most van a tesóprojekt.

Nekem azt mondta a nőgyógyászom,hogy 40% esélyem van,hogy spontán szülhessek,de lélekben inkább a császárra készüljek.

Én azért nem tágultam,mert a fiam rosszul feküdt a pocakban,erre pedig annyit mondott,hogy ilyen tartási rendellenességet kifogni aligha lehet még egyszer.

Úgy legyen!

2010. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám 10 órai vajudás után császárral született.Két újnyira tágultam.Indított szülés volt 42. hétre. A második spontán indult reggel ötkor, s 12 órakor is másfél újnyi volt.Úgyhogy az is császár lett.Nálam számítottak a műtétre, de megadták a lehetőségét a rendesnek.Szerencsére oxitocint nem kaptam.Csak az elsőnél.De az egy életre elég volt.Százszor császár, mint egy megindított, oxitocinos szülés.
2010. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de azért remélem kapok pozitív válaszokat is.(már mint hogy sikerült a második babát természetes úton megszülni)
2010. szept. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!