Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyfolytában fáj és keményedik...

Egyfolytában fáj és keményedik a hasam. A fájdalom kiterjed a derekamra és a combomra is. Ez szülési fájás?

Figyelt kérdés
Nincs szünet köztük és hasonlit a mensis görcsökhöz.Zuhanyoztam meleg vizzel de csak épp a zuhanyzás idejére enyhült, utána ugyanugy fájt.Már reggeltöl igy van.Lehet ilyen hosszu jósló vagy ez szülés lesz?
2011. máj. 12. 12:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ez tényleg szülés volt , csak 2 napi gyenge vajúdással és nem erösödö fájásokkal a túl sok magzatviz miatt.Majdhogynem a kitolás elött is ugyanakkora fájáaim voltak.Végig ültem az egész vajúdást labdán persze.Csütörtök estére mentünk , megvizsgáltak és azt mondták messze még a szülés , de valóban kezdett nyilni a méhszáj.Péntek reggelre gyengültek a fájások, de voltak és én meg bepánikoltam , h miért nem tudok megszülni, egyfolytába bögtem , nem ettem.Akkor a dokik elhatározták , h adnak vmi nyugtató v altató félét, mert szerintük azért nem indul be rendesen a szülés mert stresszelek és egész péntek este aludtam.Másnap ugyanaz, de mintha kicsit erösödne a fájás.Délután megvizsgáltak abba a hiszembe , h ugysem változott semmi és lám 5 centire nyitva volt a méhszájam.Áthordozkodtunk a növérrel a szülöszobára , aki nem hitte el , h fájásaim vannak.Majd szóltam a családnak , anyu volt velem a szülésnél, végig beszélgettem vele , meg vizezte a zsepit mert jól esett borogatni magam, meg a labdán vajudás is sokat segitett.Mikor eljött a kitolás , ö sirt helyettem.Akkor ö kitaszitott lett mert körulvett vagy 10 orvos + csomo növér , akik ordibáltak mint a filmeken , h nyomj mintha kakálnál.Én meg csináltam amit mondtak , közbe gátmetszést is csináltak , annnyit éreztem mintha késsel megvágtam volna az ujjam.20 perc volt az egész.Május 14-én 22 ó 40-kor , 3500 grammal világrajött az én pici fiam Balász.
2011. jún. 5. 12:22
 12/13 anonim ***** válasza:
gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok nektek!
2011. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gratu!

Ügyes voltál! :)

2011. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!