Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja ezeket a tüneteke...

Mi okozhatja ezeket a tüneteket? Lehet, hogy mégis baj van? Szurkál a hasam alja baloldalon, sokat keményedik a hasam és soksszor bele is nyilall erösen a hasamba a fájdalom, és elég hamar elfáradok.

Figyelt kérdés
28.hetes vagyok.Csütörtökön voltam orvosnál,elmondtam neki a panaszaimat.Teljesen zárt vagyok még,fertözést sem talált és a baba szivhangja is rendben volt.Azt mondta,hogy ezek a méhnövekedéstöl és attól is elöfordulhatnak,hogy a baba ugy fekszik,vagy olyan helyen rug meg.Higgyek a dokinak és nyugodjak meg,vagy valami probléma lehet mégis?
2008. aug. 25. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg! Én is 28 hetes vagyok és nekem is vannak ilyen tüneteim....Szedsz magnéziumot mert az enyhitti a tüneteket!Pihenj többet!! Minden délután pihenj egy pár órát ez ilyenkor már nagyon sokat számit! Minden jót!
2008. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem,abba hagytam a magnéziumot egy pár hete,még nem vettem ujjat.de más vitaminokat szedek.az tényleg ennyit számit?köszi a választ.
2008. aug. 25. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a hasad meg mindig kemeynedik, akkor csak kellenne szeddjed a magneziuot. 18-ik hettol kezdett kemenyedni a hasam (most 27-ik het) most mar ritkabban kememyedik a hasam, de szedem a magneziomot,nem jarok dolgozni, ami sokat segitett.Mar volt egy koraszulesem, es nem szeretnem megegyszer azt atelni, ezert ugy gondolom, jobb megelozni.
2008. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a magnézium NAGYON JÓ ezekre a tünetekre! Na hagyd abba a szedését! 36.hétig szedheted.
2008. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!