Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi okozza ezt a szúró fájdalma...

Mi okozza ezt a szúró fájdalmat a hüvelyemben?

Figyelt kérdés
36 hetes babás vagyok,és időnként olyan szúró,hasogató fájdalmat érzek egészen fen a hüvelyemben,ezt mi okozza?Már tegnap is éreztem,út közben úgy éreztem az autó ha még egy gödörbe belemegy,kiesik a picur.
2009. márc. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek súlya nehezedik rá és attól "fáj".

Én is éreztem ilyet.


6 hónapos baba anyukája.

2009. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ez sajnos csak fokozódni fog:(Attól is van ez az éles nyílalás mert a picurka babóca mozgassa a buksiját.Legyél türelmes nem sok van már hátra!Tudom nehéz de kitartás!//4,5 hós baba anyukája
2009. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, nem akarok szemét lenni, de az utolsónak üzenem , hogy nem mozgassa hanem mozgatja. DE TÉNYLEG NEM BUNKÓSÁGBÓL ÍRTAM, de olyan zavaró volt. Bocsi.


És igen ez azt jelenti, hogy a babód ereszkedik lefelé, én csak a 38. hét környékén éreztem ilyet, de tényleg ez csak fokozódik, és tényleg olyan mintha ki akarna esni a babó.De nem korai ez még nálad?

2009. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó kommentesnek: nem tudom hogy korai e,az orvosom nem mondott rá semmit,megvizsgált és kezd kinyílni a méhszájam/ cg: 2110 /,egyébként a babómmal hypotroph-ok vagyunk,lehet hogy majd meg kellesz indítani a szülést hamarabb,vagy a csepp csaj szeretne hamarabb kijönni...:),minden esetre lehet hogy korán nyomja azzal a ma mért 2078g-val( nem egy óriásbébi így 36 hetesen).
2009. márc. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!